Detta är resultaten från Skadevi Cup 2014. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2021 här.



Fredag 27/6 (Dag 1)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27061800 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Karstorp nedre P12 Grp 11 Rödeby AIF 1 2 - 0 Näset SK Giants    
27060900 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Karstorp övre P12 Grp 9 Degerfors IF Ungdom 1 - 0 Tomtens IF    
27060600 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Sportfältet A P12 Grp 1 IFK Uddevalla 1 0 - 1 IFK Skövde FK 1    
27060700 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Sportfältet B P12 Grp 1 Solängens BK 2 1 - 1 Hovås Billdal IF 2    
27060800 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Sportfältet C P12 Grp 3 Hargs BK 3 - 4 Skultorps IF Svart    
27061100 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Sportfältet D P12 Grp 3 IK Kongahälla 1 1 - 3 Råslätt SK    
27062300 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 1 Emmaboda IS 0 - 4 Stenkullen GoIK    
27062400 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F13 (11) Grp 2 Hvetlanda GIF 2 - 2 Alingsås KIK    
27063300 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Fjärilsplanen F13 (9) Grp 4 Hässelby SK FF 6 - 1 Kållered SK    
27062500 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 2 St Mellby S...ebrunns AIK 0 - 8 Skövde AIK    
27061801 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Karstorp nedre P12 Grp 11 Trollhättans FK 0 - 1 Ulvåkers IF    
27060901 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Karstorp övre P12 Grp 9 Gilleby/Morlanda 0 - 3 Hovås Billdal IF 1    
27062200 fr 27/06 09:00 fr 27/06 KSS-planen F13 (9) Grp 6 Backatorp IF Röd 0 - 4 Åkersberga BK    
27061300 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Lillegården B P14 Grp 1 Tabergs SK 0 - 2 Sövestad IF    
27061400 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Lillegården C (kg) P14 Grp 2 Danderyds SK 4 - 0 Floda BoIF    
27061500 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) P14 Grp 3 Älvsjö AIK 2 - 0 IFK Uddevalla    
27060100 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Lillegården Ö F14 Grp 2 Hässelby SK FF 1 - 2 Råda BK      
27062700 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Skultorp A P16 Grp 1 IFK Skövde FK 3 - 1 Trollhättans BoIS    
27062800 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Skultorp B P16 Grp 3 Skövde AIK 16 - 0 Kvelde IL    
27060601 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Sportfältet A P12 Grp 2 Husqvarna FF 1 0 - 6 Norrstrands IF    
27060701 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Sportfältet B P12 Grp 2 IFK Falköping 2 - 1 Kareby/Kode    
27060801 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Sportfältet C P12 Grp 5 Hjuviks AIK 2 - 1 Skövde AIK 1    
27061101 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Sportfältet D P12 Grp 5 Nackdala AIS 1 - 1 Tölö IF Grön    
27062301 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 1 Norrstrands IF 0 - 1 Nässjö FF    
27062401 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F13 (11) Grp 2 Team Nes 0 - 5 Våmbs IF    
27062100 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Södra Ryd F13 (9) Grp 5 Gislaveds IS/Grimsås 3 - 3 Landvetter IF Vit    
27063100 fr 27/06 09:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 9 Tidaholms Gif 0 - 5 FBK Karlstad    
27061900 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Claesborg A F15-16 Grp 2 SRG Himledalen 0 - 8 Team Nes 1    
27062000 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Claesborg B P16 Grp 2 IFK Skövde FK UN. 1 - 0 Team Nes 1    
27063301 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Fjärilsplanen F13 (9) Grp 4 Lerums IS 2 - 2 UIFK F13    
27062501 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 2 Filipstads FF 1 - 6 IF Warta    
27061802 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Karstorp nedre F13 (9) Grp 2 Lindome GIF Svart 2 - 3 Lekstorps IF    
27060902 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Karstorp övre F13 (9) Grp 2 Gideonsbergs IF 0 - 2 Hörnebo SK    
27062201 fr 27/06 10:00 fr 27/06 KSS-planen F13 (9) Grp 6 Landvetter IF Röd 1 - 3 IK Östria Lambohov    
27061301 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Lillegården B P14 Grp 1 Melleruds IF 1 - 6 Skara FC      
27061401 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Lillegården C (kg) P14 Grp 2 Carlstad United 2 - 0 Tibro AIK FK    
27061501 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) P14 Grp 3 Gransholm/V...nningelanda 2 - 1 Örgryte IS 2    
27060101 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Lillegården Ö F14 Grp 2 Gusk 2 - 1 Kållered SK    
27062701 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Skultorp A P16 Grp 1 Karlbergs BK 1 - 4 Munkedals IF    
27062801 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Skultorp B P16 Grp 3 Trollhättans FK 6 - 1 Skultuna IS    
27062900 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Skultorp C P12 Grp 12 Husqvarna FF 2 4 - 2 Solängens BK 1    
27063000 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Skultorp D P12 Grp 12 Näset SK Indians 0 - 3 Villastadens IF    
27061000 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Skultorp E F13 (9) Grp 1 Glumslövs FF 1 - 3 Lidköpings FK    
27060602 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 2 IF Weimer Lyrestad 2 - 6 Gislaveds IS    
27060702 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Sportfältet B P13 (9) Grp 4 Ardala Goif 2 - 10 Näsets SK    
27060802 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 5 IFK Skövde FK 1 0 - 4 Trollhättans FK    
27061102 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 6 Gnosjö IF 6 - 1 Tibro AIK FK    
27062302 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 3 Ytterby IS 1 - 0 Rödeby AIF    
27062402 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F14 Grp 1 Askim FK 4 - 1 IK Rössö    
27062101 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Södra Ryd F13 (9) Grp 5 Tuve IF 5 - 2 Skultuna IS F01/02    
27063101 fr 27/06 10:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 9 Kungsladugårds BK 6 - 0 Svarteborgs.../Hedekas IF    
27061901 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Claesborg A F15-16 Grp 4 Enskede IK 4 - 1 Lidköpings FK    
27062001 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Claesborg B F15-16 Grp 5 Team Nes 2 0 - 0 Skillingaryds IS    
27063302 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Fjärilsplanen F12 Grp 2 Asarums IF/FK 1 - 3 Onsala BK 2    
27062502 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 3 Bagarmossen Kärrtorp BK 5 - 1 Värings GIF    
27062600 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Igelstorp B P13 (9) Grp 11 Gnesta FF 1 - 1 Rackeby IK    
27061803 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 10 Våmbs IF 0 - 0 Orust GHMMS (Svart/vit) 1    
27060903 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 10 Tungelsta IF 0 - 7 IK Zenith 1    
27061302 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Lillegården B F15-16 Grp 3 BK Ljungsbro 0 - 2 IFK Tidaholm      
27061402 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Lillegården C (kg) P13 (11) Grp 1 Fjugesta/Lekeberg 2 - 1 Emmaboda kombination    
27061502 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) P13 (11) Grp 2 IFK Kumla 0 - 1 Bankeryd SK    
27060102 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Lillegården Ö F15-16 Grp 1 IFK Värnamo 5 - 0 Skultorps IF    
27062702 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Skultorp A P15 Grp 4 Mölltorp/Breviks AIF 1 - 2 Munkedals I...arteborg Fc    
27062802 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Skultorp B P15 Grp 5 Landvetter IS 9 - 0 Trollhättans FK    
27062901 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Skultorp C F12 Grp 3 Våmbs IF 0 - 0 Lindome GIF vit    
27063001 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Skultorp D F12 Grp 3 Stenkullen GoIK 3 - 0 Kareby/Kode    
27061001 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Skultorp E F13 (9) Grp 1 Onsala BK 4 - 2 Kode IF    
27060603 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 2 Täby FK Näsbypark 1 0 - 7 Skultorps IF    
27060703 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Sportfältet B P13 (9) Grp 4 Skattkärrs IF 7 - 0 Täby FK Näsbypark 2    
27060803 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 5 Kode IF gul 0 - 3 IK Zenith 2    
27061103 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 6 Munkedals IF 3 - 3 Ingarö IF    
27062303 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 3 IFK Värnamo 0 - 0 Skövde KIK    
27062403 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F14 Grp 1 Glumslövs FF 6 - 0 IFK Hjo    
27061200 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Timmersdala A P14 Grp 7 IFK Mariestad 3 - 1 RefteleÅs    
27063102 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 5 Lindome GIF 6 - 0 Bergdalens IK 1    
27063200 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Värsås B P14 Grp 6 Våmbs IF 3 - 3 Örgryte IS 1    
27061902 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Claesborg A F15-16 Grp 4 Ulvåkers IF 0 - 0 Oskarströms IS    
27062002 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Claesborg B F15-16 Grp 5 Skövde KIK 0 - 5 Hertzöga BK    
27063303 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Fjärilsplanen F12 Grp 2 Dösjöbro IF/FC Dösjöbro 3 - 0 Kållered SK F02    
27062503 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 3 Backatorp IF 0 - 1 IFK Hjo    
27062601 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Igelstorp B P13 (9) Grp 11 Finlandia/Pallo AIF 1 - 0 Ulricehamns IFK    
27061804 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 15 IK Oddevold  1 7 - 1 IFK Skövde FK 2    
27060904 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 9 Tölö IF 1 2 - 0 Trollhättans BoIS    
27062202 fr 27/06 12:00 fr 27/06 KSS-planen F13 (9) Grp 6 Åkersberga BK 0 - 0 IK Rössö    
27061303 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Lillegården B F15-16 Grp 3 IK Tun 0 - 2 Skärgården FC      
27061403 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Lillegården C (kg) P13 (11) Grp 1 Lerums IS 0 - 4 IFK Mariestad    
27061503 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) P13 (11) Grp 2 IF Centern 1 - 1 Kambo IL    
27060103 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Lillegården Ö F15-16 Grp 1 Orust FC 2 - 2 Hörnebo SK      
27062703 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Skultorp A P15 Grp 4 Ulvåkers IF 0 - 6 Team Nes    
27062803 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Skultorp B P15 Grp 5 Våmbs IF 3 - 0 IFK Mariestad    
27062902 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Skultorp C F12 Grp 4 Skultorps IF 0 - 1 Lekstorps IF    
27063002 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Skultorp D F12 Grp 4 Ytterby IS 0 - 1 Backatorp IF Svart    
27061002 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Skultorp E F12 Grp 1 Onsala BK 1 1 - 0 Lindome GIF svart    
27060604 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 1 IFK Falköping Blå 1 - 4 IK Oddevold  2      
27060704 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Sportfältet B P13 (9) Grp 3 IFK Vaxholm 0 - 2 Igelstorps IK      
27060804 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 7 Landvetter IS 2 1 - 0 IFK Falköping Vit      
27061104 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 8 Klässbol SK 0 - 9 Tölö IF 2      
27062304 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 1 Nässjö FF 1 - 2 Emmaboda IS    
27062404 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F13 (11) Grp 2 Våmbs IF 1 - 0 Hvetlanda GIF    
27062102 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Södra Ryd F13 (9) Grp 5 Landvetter IF Vit 2 - 2 Skattkärrs IF    
27061201 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Timmersdala A P14 Grp 7 Sjömarkens ...andareds IF 2 - 5 Kållered SK    
27063400 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Timmersdala B F13 (9) Grp 3 TFK/HIS (Tr...orstorps IS 2 - 3 Lindome GIF Vit    
27063103 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 5 Kambo IL 1 - 1 IFK Skövde FK    
27063201 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Värsås B P14 Grp 6 Team Nes 0 - 2 FC Trelleborg vit    
27061903 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Claesborg A P13 (11) Grp 4 Sjömarken/Sandared 6 - 0 Team Nes 1    
27062003 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Claesborg B P13 (11) Grp 4 KB Karlskoga 2 1 - 2 AIK    
27063304 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Fjärilsplanen P12 Grp 1 IFK Skövde FK 1 1 - 0 Solängens BK 2    
27062504 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 2 IF Warta 10 - 0 St Mellby S...ebrunns AIK    
27062602 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Igelstorp B P12 Grp 5 Tölö IF Grön 2 - 0 Hjuviks AIK    
27061805 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 12 Kinna IF 1 - 0 IFK Österåker vit    
27060905 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 9 Åkersberga BK 1 0 - 4 Råda BK    
27062203 fr 27/06 13:00 fr 27/06 KSS-planen F13 (9) Grp 6 IK Östria Lambohov 3 - 2 Backatorp IF Röd    
27061304 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Lillegården B P14 Grp 8 Bollebygds IF 0 - 8 IK Östria Lambohov      
27061404 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Lillegården C (kg) P13 (11) Grp 5 Vänersborgs Fk 5 - 1 Örgryte IS    
27061504 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) P13 (11) Grp 6 Ulvåkers IF 0 - 1 Herrestads AIF    
27060104 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Lillegården Ö P14 Grp 8 Azalea BK 0 - 4 Svalövs BK      
27062704 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Skultorp A P16 Grp 1 Trollhättans BoIS 1 - 1 Sommarro IF    
27062804 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Skultorp B P16 Grp 3 Skultuna IS 0 - 1 Hertzöga BK    
27062903 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Skultorp C P12 Grp 12 Solängens BK 1 0 - 6 Vinbergs IF    
27063003 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Skultorp D P12 Grp 12 Villastadens IF 4 - 0 Husqvarna FF 2    
27061003 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Skultorp E F12 Grp 1 Eskilstuna United 0 - 0 Råda BK    
27060605 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 1 Ängby IF 7 - 0 Hönö IS 2    
27060705 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Sportfältet B P13 (9) Grp 3 Kållered SK 2 - 1 Wargöns IK    
27060805 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 7 Kolbotn IL G01 2 - 2 Hönö IS 1    
27061105 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 8 BK Trix 0 - 2 Mjölby AI/FF 2    
27062305 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 1 Stenkullen GoIK 3 - 0 Norrstrands IF    
27062405 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F13 (11) Grp 2 Alingsås KIK 5 - 0 Team Nes    
27062103 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Södra Ryd F13 (9) Grp 5 Skultuna IS F01/02 1 - 4 Gislaveds IS/Grimsås    
27061202 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Timmersdala A F14 Grp 5 Ängby IF 0 - 4 Skultorps IF    
27063401 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Timmersdala B F13 (9) Grp 3 Vellinge IF 5 - 3 IK Zenith    
27063104 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 9 FBK Karlstad 7 - 1 Bollstanäs SK    
27061904 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Claesborg A P13 (11) Grp 3 Tidaholms Gif 2 - 4 KB Karlskoga 1    
27062004 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Claesborg B P13 (11) Grp 3 IFK Västervik 3 - 4 Kungsbacka IF    
27063305 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Fjärilsplanen F13 (9) Grp 2 Hörnebo SK 1 - 4 Lindome GIF Svart    
27062505 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 2 Skövde AIK 3 - 0 Filipstads FF    
27062603 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Igelstorp B P12 Grp 5 Skövde AIK 1 0 - 3 Nackdala AIS    
27061806 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 12 Eda United 1 - 4 Skövde AIK    
27060906 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 13 Åkersberga BK 2 2 - 3 Skara FC P01    
27062204 fr 27/06 14:00 fr 27/06 KSS-planen P12 Grp 3 Råslätt SK 11 - 1 Hargs BK    
27061305 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Lillegården B F14 Grp 4 Märsta IK 1 - 3 Team Nes    
27061405 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Lillegården C (kg) P13 (11) Grp 5 Waggeryds IK 1 - 2 Team Nes 2    
27061505 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) P13 (11) Grp 6 Alvesta GIF 0 - 6 Eds FF    
27060105 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Lillegården Ö F14 Grp 4 Ytterby IS 2 - 0 Värings GIF    
27062705 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Skultorp A P16 Grp 1 Munkedals IF 0 - 0 IFK Skövde FK    
27062805 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Skultorp B P16 Grp 3 Kvelde IL 0 - 7 Trollhättans FK    
27062904 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Skultorp C F12 Grp 3 Lindome GIF vit 0 - 1 BK30    
27063004 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Skultorp D F12 Grp 3 Kareby/Kode 3 - 1 Våmbs IF    
27061004 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Skultorp E F13 (9) Grp 4 Kållered SK 1 - 3 Herrestads AIF    
27060606 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 14 Norrby IF P13 15 - 0 Mjölby AI/FF 1    
27060706 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Sportfältet B P13 (9) Grp 14 Villastadens IF 4 - 1 Kode IF svart    
27060806 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 16 IK Östria Lambohov 8 - 0 Mariestads BK    
27061106 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 16 Orust GHMMS (Svart/vit) 2 3 - 4 Landvetter IS 1    
27062306 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 3 Skövde KIK 4 - 1 Ytterby IS    
27062406 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F14 Grp 1 IFK Hjo 0 - 4 Askim FK    
27062104 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Södra Ryd P12 Grp 2 Kareby/Kode 0 - 2 Husqvarna FF 1    
27061203 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Timmersdala A F14 Grp 5 Råtorps IK 0 - 3 Henåns IF    
27063402 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Timmersdala B P12 Grp 1 Hovås Billdal IF 2 0 - 1 IFK Uddevalla 1    
27063105 fr 27/06 14:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 9 Svarteborgs.../Hedekas IF 0 - 2 Tidaholms Gif    
27061905 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Claesborg A F15-16 Grp 4 Lidköpings FK 2 - 4 Norrstrands IF    
27062005 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Claesborg B F15-16 Grp 4 Oskarströms IS 0 - 5 Enskede IK    
27063306 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Fjärilsplanen F13 (9) Grp 2 Lekstorps IF 2 - 1 Gideonsbergs IF    
27062506 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 3 IFK Hjo 2 - 3 Bagarmossen Kärrtorp BK    
27062604 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Igelstorp B P13 (9) Grp 11 Ulricehamns IFK 0 - 4 Gnesta FF    
27061807 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 15 IFK Österåker blå 2 - 1 Vara SK    
27060907 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 13 Hovslätt IK 1 - 2 SRG Himledalen    
27062205 fr 27/06 15:00 fr 27/06 KSS-planen P12 Grp 3 Skultorps IF Svart 2 - 1 IK Kongahälla 1    
27061306 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Lillegården B P15 Grp 1 Mysen IF 0 - 3 IFK Skövde FK    
27061406 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Lillegården C (kg) F14 Grp 3 Herrestads AIF 1 1 - 1 Torslanda IK    
27061506 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) F14 Grp 3 Kungsörs BK F99-02 0 - 11 Skövde KIK    
27060106 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Lillegården Ö P15 Grp 1 BK Trix 1 - 2 AFK Linköping    
27062706 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Skultorp A P15 Grp 4 Munkedals I...arteborg Fc 0 - 4 Jönköping Södra IF    
27062806 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Skultorp B P15 Grp 5 IFK Mariestad 1 - 0 Landvetter IS    
27062905 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Skultorp C F12 Grp 4 Lekstorps IF 1 - 1 Hertzöga BK    
27063005 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Skultorp D F12 Grp 4 Backatorp IF Svart 1 - 0 Skultorps IF    
27061005 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Skultorp E F13 (9) Grp 4 UIFK F13 3 - 2 Hässelby SK FF    
27060607 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Sportfältet A P12 Grp 4 Särö IK 1 6 - 3 Ytterby IS    
27060707 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Sportfältet B P12 Grp 4 Rödeby AIF 2 4 - 0 Våmbs IF    
27060807 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Sportfältet C P12 Grp 6 KB Karlskoga 4 - 2 Triangelns IK      
27061107 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Sportfältet D P12 Grp 6 Norrby IF P12 0 - 4 Askim IK      
27062307 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Södermalm A F13 (11) Grp 3 Rödeby AIF 2 - 2 IFK Värnamo    
27062407 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) F14 Grp 1 IK Rössö 1 - 6 Glumslövs FF    
27062105 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Södra Ryd P12 Grp 2 Norrstrands IF 1 - 2 IFK Falköping    
27061204 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Timmersdala A F14 Grp 2 Kållered SK 0 - 4 Hässelby SK FF    
27063403 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Timmersdala B F13 (9) Grp 3 IK Zenith 0 - 3 TFK/HIS (Tr...orstorps IS    
27063106 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 5 IFK Skövde FK 4 - 1 Lindome GIF    
27063202 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Värsås B P14 Grp 6 FC Trelleborg vit 2 - 1 Våmbs IF    
27061906 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Claesborg A F15-16 Grp 5 HEF Valbo 0 - 3 Skövde KIK    
27062006 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Claesborg B F15-16 Grp 5 Skillingaryds IS 0 - 7 Hertzöga BK    
27063307 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Fjärilsplanen P13 (9) Grp 6 Ingarö IF 1 - 4 Gnosjö IF    
27062507 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Igelstorp A P15 Grp 3 Värings GIF 0 - 5 Backatorp IF    
27062605 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Igelstorp B P13 (9) Grp 11 Rackeby IK 3 - 0 Finlandia/Pallo AIF    
27061808 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Karstorp nedre F13 (9) Grp 1 Lidköpings FK 1 - 0 Onsala BK    
27060908 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Karstorp övre F13 (9) Grp 1 Kode IF 0 - 3 Glumslövs FF    
27062206 fr 27/06 16:00 fr 27/06 KSS-planen P12 Grp 9 Tomtens IF 3 - 0 Gilleby/Morlanda    
27061307 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Lillegården B P14 Grp 4 Boo FF 3 - 0 Kode IF    
27061507 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Lillegården D (kg) P16 Grp 2 Sjömarken/Sandared 4 - 2 IFK Österåker    
27060107 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Lillegården Ö P14 Grp 4 Svedala IF 1 - 4 Landvetter IS    
27062707 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Skultorp A P15 Grp 4 Team Nes 9 - 0 Mölltorp/Breviks AIF    
27062807 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Skultorp B P15 Grp 5 Trollhättans FK 0 - 1 Svalövs BK    
27062906 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Skultorp C P13 (9) Grp 2 Skultorps IF 4 - 1 IF Weimer Lyrestad    
27063006 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Skultorp D P13 (9) Grp 3 Wargöns IK 0 - 0 IFK Vaxholm    
27061006 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Skultorp E P13 (9) Grp 5 Trollhättans FK 8 - 0 Kode IF gul    
27060608 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Sportfältet A P12 Grp 7 Skövde AIK 2 2 - 2 Särö IK 2    
27060708 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Sportfältet B P12 Grp 7 SRG Himledalen 2 - 5 Backatorp IF    
27060808 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Sportfältet C P12 Grp 11 Ulvåkers IF 3 - 5 Rödeby AIF 1      
27061108 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Sportfältet D P12 Grp 11 Näset SK Giants 3 - 1 Trollhättans FK      
27062308 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Södermalm A P14 Grp 1 Skara FC 8 - 0 Tabergs SK    
27062408 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Södermalm B (kg) P14 Grp 2 Floda BoIF 0 - 8 Carlstad United    
27062106 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Södra Ryd P12 Grp 9 Hovås Billdal IF 1 1 - 0 Degerfors IF Ungdom    
27061205 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Timmersdala A F14 Grp 2 Råda BK 1 - 0 Gusk    
27063404 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Timmersdala B F13 (9) Grp 3 Lindome GIF Vit 1 - 1 Vellinge IF    
27063107 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Värsås A P14 Grp 5 Bergdalens IK 1 0 - 9 Kambo IL    
27063203 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Värsås B P14 Grp 6 Örgryte IS 1 6 - 0 Team Nes    
27061907 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Claesborg A P14 Grp 8 Svalövs BK 0 - 2 Bromstens IK    
27062007 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Claesborg B P14 Grp 8 IK Östria Lambohov 12 - 0 Azalea BK    
27063308 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Fjärilsplanen P13 (9) Grp 6 Tibro AIK FK 0 - 2 Munkedals IF    
27062508 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Igelstorp A P14 Grp 3 Örgryte IS 2 1 - 10 Älvsjö AIK    
27062606 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Igelstorp B P13 (9) Grp 8 Tölö IF 2 7 - 0 BK Trix    
27061809 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 12 IFK Österåker vit 4 - 2 Eda United    
27060909 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 9