Detta är resultaten från Skadevi Cup 2014. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2021 här.



Lördag 28/6 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28061900 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Claesborg A P14 Grp 9 Kungsladugårds BK 1 - 0 FBK Karlstad    
28062000 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Claesborg B P14 Grp 9 Bollstanäs SK 1 - 2 Tidaholms Gif    
28063300 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Fjärilsplanen P13 (9) Grp 10 Våmbs IF 0 - 1 Tungelsta IF    
28062500 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Igelstorp A P15 Grp 4 Jönköping Södra IF 6 - 2 Mölltorp/Breviks AIF    
28062600 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Igelstorp B P13 (9) Grp 16 Mariestads BK 1 - 5 Landvetter IS 1    
28061800 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Karstorp nedre P12 Grp 12 Näset SK Indians 1 - 1 Solängens BK 1    
28060900 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Karstorp övre P12 Grp 12 Vinbergs IF 4 - 1 Husqvarna FF 2    
28062200 lö 28/06 08:00 lö 28/06 KSS-planen P13 (9) Grp 1 Hönö IS 2 1 - 7 IK Oddevold  2    
28061300 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Lillegården B P14 Grp 6 Örgryte IS 1 1 - 0 FC Trelleborg vit    
28061400 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) P16 Grp 3 Skövde AIK 6 - 0 Skultuna IS    
28061500 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Lillegården D (kg) P16 Grp 3 Hertzöga BK 0 - 1 Trollhättans FK    
28060100 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Lillegården Ö P14 Grp 5 Bergdalens IK 1 0 - 11 IFK Skövde FK    
28062700 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Skultorp A P14 Grp 2 Tibro AIK FK 3 - 0 Floda BoIF    
28062800 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Skultorp B P14 Grp 3 IFK Uddevalla 3 - 0 Örgryte IS 2    
28062900 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Skultorp C P13 (9) Grp 11 Rackeby IK 2 - 1 Ulricehamns IFK    
28063000 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Skultorp D P13 (9) Grp 9 Råda BK 2 - 2 Trollhättans BoIS    
28061000 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Skultorp E P13 (9) Grp 9 Tölö IF 1 1 - 0 Åkersberga BK 1    
28060600 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 13 SRG Himledalen 6 - 5 Skara FC P01    
28060700 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Sportfältet B P13 (9) Grp 13 Åkersberga BK 2 1 - 3 Hovslätt IK    
28060800 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 12 Skövde AIK 3 - 0 IFK Österåker vit    
28061100 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 12 Kinna IF 1 - 0 Eda United    
28062300 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Södermalm A F15-16 Grp 2 Våmbs IF 8 - 0 Herrestads AIF    
28062400 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Södermalm B (kg) P13 (11) Grp 1 Emmaboda kombination 0 - 2 IFK Mariestad    
28062100 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Södra Ryd P13 (9) Grp 10 IK Zenith 1 1 - 0 Orust GHMMS (Svart/vit) 1    
28061200 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Timmersdala A F14 Grp 1 IK Rössö 2 - 2 IFK Hjo    
28063400 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Timmersdala B P13 (9) Grp 6 Munkedals IF 0 - 3 Gnosjö IF    
28063100 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Värsås A P14 Grp 1 Sövestad IF 1 - 4 Skara FC    
28063200 lö 28/06 08:00 lö 28/06 Värsås B P14 Grp 1 Melleruds IF 4 - 1 Tabergs SK    
28061901 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Claesborg A P14 Grp 8 Bollebygds IF 1 - 1 Svalövs BK    
28062001 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Claesborg B P14 Grp 8 Bromstens IK 3 - 0 Azalea BK    
28063301 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Fjärilsplanen P13 (9) Grp 3 Igelstorps IK 2 - 1 Wargöns IK    
28062501 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Igelstorp A P15 Grp 4 Ulvåkers IF 1 - 0 Munkedals I...arteborg Fc    
28062601 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Igelstorp B P13 (9) Grp 16 Orust GHMMS (Svart/vit) 2 0 - 3 IK Östria Lambohov    
28061801 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 2 Täby FK Näsbypark 1 0 - 4 IF Weimer Lyrestad    
28060901 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 2 Gislaveds IS 3 - 1 Skultorps IF    
28062201 lö 28/06 09:00 lö 28/06 KSS-planen P13 (9) Grp 1 IFK Falköping Blå 0 - 7 Ängby IF    
28061301 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Lillegården B P14 Grp 6 Team Nes 3 - 1 Våmbs IF    
28061401 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) P14 Grp 7 RefteleÅs 1 - 8 Kållered SK    
28061501 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Lillegården D (kg) P14 Grp 7 Sjömarkens ...andareds IF 6 - 0 IFK Mariestad    
28060101 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Lillegården Ö P14 Grp 5 Kambo IL 8 - 0 Lindome GIF    
28062701 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Skultorp A P14 Grp 2 Danderyds SK 0 - 6 Carlstad United    
28062801 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Skultorp B P14 Grp 3 Gransholm/V...nningelanda 0 - 5 Älvsjö AIK    
28062901 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Skultorp C P13 (9) Grp 14 Villastadens IF 0 - 2 Norrby IF P13    
28063001 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Skultorp D P13 (9) Grp 11 Finlandia/Pallo AIF 0 - 0 Gnesta FF    
28061001 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Skultorp E P13 (9) Grp 14 Mjölby AI/FF 1 0 - 0 Kode IF svart    
28060601 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 7 Landvetter IS 2 2 - 2 Kolbotn IL G01    
28060701 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Sportfältet B P13 (9) Grp 7 Hönö IS 1 0 - 4 IFK Falköping Vit    
28060801 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 15 Vara SK 0 - 2 IFK Skövde FK 2    
28061101 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 15 IK Oddevold  1 8 - 0 IFK Österåker blå    
28062301 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Södermalm A F14 Grp 5 Skultorps IF 2 - 1 Henåns IF    
28062401 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Södermalm B (kg) P13 (11) Grp 1 Lerums IS 3 - 3 Fjugesta/Lekeberg    
28062101 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Södra Ryd P13 (9) Grp 5 IK Zenith 2 1 - 3 Trollhättans FK    
28061201 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Timmersdala A F14 Grp 1 Glumslövs FF 0 - 0 Askim FK    
28063401 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Timmersdala B P13 (9) Grp 6 Tibro AIK FK 0 - 7 Ingarö IF    
28063101 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Värsås A P14 Grp 4 Landvetter IS 3 - 0 Kode IF    
28063201 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Värsås B P14 Grp 4 Boo FF 1 - 1 Svedala IF    
28061902 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Claesborg A F14 Grp 2 Gusk 0 - 4 Hässelby SK FF    
28062002 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Claesborg B F14 Grp 4 Värings GIF 0 - 7 Team Nes    
28063302 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Fjärilsplanen P13 (9) Grp 3 Kållered SK 0 - 0 IFK Vaxholm    
28062502 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Igelstorp A P15 Grp 1 AFK Linköping 4 - 3 IFK Skövde FK    
28062602 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Igelstorp B P12 Grp 11 Trollhättans FK 0 - 3 Rödeby AIF 1    
28061802 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Karstorp nedre P13 (9) Grp 8 BK Trix 9 - 0 Klässbol SK    
28060902 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 8 Tölö IF 2 1 - 1 Mjölby AI/FF 2    
28062202 lö 28/06 10:00 lö 28/06 KSS-planen P12 Grp 4 Ytterby IS 1 - 1 Våmbs IF    
28061302 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Lillegården B F15-16 Grp 4 Lidköpings FK 1 - 2 Oskarströms IS    
28061402 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) P15 Grp 5 Våmbs IF 6 - 0 Trollhättans FK      
28061502 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Lillegården D (kg) P15 Grp 5 Svalövs BK 2 - 4 Landvetter IS      
28061700 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Lillegården X HCP Grp 2 Vara SK (handikapp) 2 - 5 Skövde HIF 1    
28061600 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Lillegården Y HCP Grp 1 FUB Borås 1 8 - 0 IF Fregatten    
28060102 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Lillegården Ö P15 Grp 2 Skövde AIK 1 - 4 IF Warta    
28062702 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Skultorp A P16 Grp 1 Sommarro IF 2 - 1 IFK Skövde FK    
28062802 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Skultorp B P13 (11) Grp 3 Kungsbacka IF 1 - 5 KB Karlskoga 1    
28062902 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Skultorp C P12 Grp 4 Rödeby AIF 2 1 - 1 Särö IK 1    
28063002 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Skultorp D P13 (9) Grp 4 Ardala Goif 1 - 10 Skattkärrs IF    
28061002 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Skultorp E P13 (9) Grp 4 Täby FK Näsbypark 2 0 - 11 Näsets SK    
28060602 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Sportfältet A P12 Grp 9 Tomtens IF 0 - 2 Hovås Billdal IF 1    
28060702 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Sportfältet B P12 Grp 1 IFK Skövde FK 1 1 - 0 Hovås Billdal IF 2    
28060802 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Sportfältet C P12 Grp 2 Norrstrands IF 6 - 3 Kareby/Kode    
28061102 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Sportfältet D P12 Grp 3 Skultorps IF Svart 1 - 6 Råslätt SK    
28062302 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Södermalm A F14 Grp 5 Råtorps IK 1 - 2 Ängby IF    
28062402 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Södermalm B (kg) P16 Grp 2 IFK Österåker 3 - 0 IFK Skövde FK UN.    
28062102 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Södra Ryd P13 (9) Grp 5 IFK Skövde FK 1 0 - 2 Kode IF gul    
28061202 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Timmersdala A F14 Grp 3 Torslanda IK 2 - 3 Skövde KIK    
28063402 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Timmersdala B P12 Grp 11 Näset SK Giants 2 - 1 Ulvåkers IF    
28063102 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Värsås A P13 (11) Grp 4 AIK 10 - 0 Team Nes 1    
28063202 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Värsås B P13 (11) Grp 5 Örgryte IS 6 - 0 Team Nes 2    
28061701 lö 28/06 10:35 lö 28/06 Lillegården X HCP Grp 2 FUB Borås 2 2 - 1 Johannesber...F (Unified)    
28061601 lö 28/06 10:35 lö 28/06 Lillegården Y HCP Grp 1 Fässbergs IF 2 - 2 Trollhättans IF 1    
28062603 lö 28/06 10:50 lö 28/06 Igelstorp B F12 Grp 4 Hertzöga BK 0 - 0 Skultorps IF    
28060603 lö 28/06 10:50 lö 28/06 Sportfältet A P12 Grp 9 Gilleby/Morlanda 1 - 1 Degerfors IF Ungdom    
28060703 lö 28/06 10:50 lö 28/06 Sportfältet B P12 Grp 1 Solängens BK 2 1 - 1 IFK Uddevalla 1    
28060803 lö 28/06 10:50 lö 28/06 Sportfältet C P12 Grp 2 IFK Falköping 2 - 0 Husqvarna FF 1    
28061103 lö 28/06 10:50 lö 28/06 Sportfältet D P12 Grp 3 IK Kongahälla 1 3 - 1 Hargs BK    
28063403 lö 28/06 10:50 lö 28/06 Timmersdala B F12 Grp 3 BK30 2 - 0 Våmbs IF    
28061903 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Claesborg A F14 Grp 2 Råda BK 6 - 0 Kållered SK    
28062003 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Claesborg B F14 Grp 4 Märsta IK 2 - 2 Ytterby IS    
28063303 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Fjärilsplanen P12 Grp 6 Triangelns IK 0 - 8 Askim IK    
28062503 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Igelstorp A P15 Grp 1 Mysen IF 2 - 1 BK Trix    
28061803 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Karstorp nedre P12 Grp 12 Husqvarna FF 2 8 - 2 Näset SK Indians    
28060903 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Karstorp övre P12 Grp 12 Villastadens IF 2 - 0 Vinbergs IF    
28062203 lö 28/06 11:00 lö 28/06 KSS-planen F12 Grp 1 Lindome GIF svart 2 - 2 Råda BK    
28061303 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Lillegården B F15-16 Grp 4 Norrstrands IF 0 - 1 Ulvåkers IF    
28061403 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) F15-16 Grp 5 Skövde KIK 0 - 0 Skillingaryds IS    
28061503 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Lillegården D (kg) F15-16 Grp 5 HEF Valbo 0 - 3 Team Nes 2      
28060103 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Lillegården Ö P15 Grp 2 Filipstads FF 1 - 0 St Mellby S...ebrunns AIK    
28062703 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Skultorp A P16 Grp 1 Karlbergs BK 1 - 3 Trollhättans BoIS    
28062803 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Skultorp B P13 (11) Grp 3 Tidaholms Gif 5 - 0 IFK Västervik    
28062903 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Skultorp C F13 (9) Grp 4 Herrestads AIF 1 - 1 Hässelby SK FF    
28063003 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Skultorp D F13 (9) Grp 5 Skattkärrs IF 1 - 1 Gislaveds IS/Grimsås    
28061003 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Skultorp E F13 (9) Grp 6 IK Rössö 5 - 0 Backatorp IF Röd    
28062303 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Södermalm A P13 (11) Grp 2 Bankeryd SK 6 - 0 Kambo IL    
28062403 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Södermalm B (kg) P16 Grp 2 Team Nes 1 2 - 3 Sjömarken/Sandared    
28062103 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Södra Ryd P12 Grp 5 Skövde AIK 1 3 - 4 Tölö IF Grön    
28061203 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Timmersdala A F14 Grp 3 Kungsörs BK F99-02 1 - 5 Herrestads AIF 1    
28063103 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Värsås A P13 (11) Grp 4 Sjömarken/Sandared 2 - 2 KB Karlskoga 2    
28063203 lö 28/06 11:00 lö 28/06 Värsås B P13 (11) Grp 5 Waggeryds IK 0 - 3 Vänersborgs Fk    
28061702 lö 28/06 11:10 lö 28/06 Lillegården X HCP Grp 3 Skövde HIF ...vde Unified 3 - 3 Falköpings ...ttsförening    
28061602 lö 28/06 11:10 lö 28/06 Lillegården Y HCP Grp 3 Trollhättans IF 2 1 - 5 Timmele GoIF Unified      
28062604 lö 28/06 11:40 lö 28/06 Igelstorp B F12 Grp 4 Ytterby IS 0 - 3 Lekstorps IF    
28060604 lö 28/06 11:40 lö 28/06 Sportfältet A P12 Grp 7 Särö IK 2 4 - 0 Backatorp IF    
28060704 lö 28/06 11:40 lö 28/06 Sportfältet B P12 Grp 7 SRG Himledalen 0 - 8 Skövde AIK 2    
28060804 lö 28/06 11:40 lö 28/06 Sportfältet C P12 Grp 8 Tölö IF Svart 1 - 1 Hvetlanda GIF 2    
28061104 lö 28/06 11:40 lö 28/06 Sportfältet D P12 Grp 8 Skultorps IF Gul 1 - 2 IFK Uddevalla 2    
28063404 lö 28/06 11:40 lö 28/06 Timmersdala B F12 Grp 3 Stenkullen GoIK 1 - 0 Lindome GIF vit    
28061703 lö 28/06 11:45 lö 28/06 Lillegården X HCP Grp 2 Johannesber...F (Unified) 1 - 4 Vara SK (handikapp)    
28061603 lö 28/06 11:45 lö 28/06 Lillegården Y HCP Grp 1 Trollhättans IF 1 1 - 11 FUB Borås 1    
28063304 lö 28/06 11:50 lö 28/06 Fjärilsplanen P12 Grp 6 Norrby IF P12 1 - 1 KB Karlskoga    
28061804 lö 28/06 11:50 lö 28/06 Karstorp nedre P12 Grp 10 IFK Skövde FK 2 2 - 5 IK Kongahälla 2    
28060904 lö 28/06 11:50 lö 28/06 Karstorp övre P12 Grp 10 Hvetlanda GIF 1 1 - 0 Lerkils IF    
28062204 lö 28/06 11:50 lö 28/06 KSS-planen F12 Grp 1 Eskilstuna United 0 - 0 Onsala BK 1    
28062104 lö 28/06 11:50 lö 28/06 Södra Ryd P12 Grp 5 Nackdala AIS 1 - 1 Hjuviks AIK    
28061904 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Claesborg A P14 Grp 9 Tidaholms Gif 0 - 4 Kungsladugårds BK    
28062004 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Claesborg B P14 Grp 9 Svarteborgs.../Hedekas IF 0 - 3 Bollstanäs SK    
28062504 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Igelstorp A P15 Grp 4 Team Nes 0 - 2 Jönköping Södra IF    
28061304 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Lillegården B P15 Grp 3 Värings GIF 1 - 3 IFK Hjo    
28061404 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) P16 Grp 3 Trollhättans FK 0 - 3 Skövde AIK      
28061504 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Lillegården D (kg) P16 Grp 3 Kvelde IL 2 - 2 Hertzöga BK      
28060104 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Lillegården Ö F15-16 Grp 2 Herrestads AIF 2 - 4 SRG Himledalen    
28062704 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Skultorp A P13 (11) Grp 6 Herrestads AIF 0 - 2 Eds FF    
28062904 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Skultorp C F13 (9) Grp 4 Lerums IS 2 - 0 Kållered SK    
28063004 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Skultorp D F13 (9) Grp 5 Tuve IF 1 - 2 Landvetter IF Vit    
28061004 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Skultorp E F13 (9) Grp 6 Landvetter IF Röd 2 - 2 Åkersberga BK    
28062404 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Södermalm B (kg) P13 (11) Grp 2 IF Centern 2 - 1 IFK Kumla    
28063104 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Värsås A F15-16 Grp 1 Hörnebo SK 0 - 2 Skultorps IF    
28063204 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Värsås B F15-16 Grp 3 IFK Tidaholm 0 - 3 Skärgården FC    
28061704 lö 28/06 12:20 lö 28/06 Lillegården X HCP Grp 2 Skövde HIF 1 4 - 1 FUB Borås 2    
28061604 lö 28/06 12:20 lö 28/06 Lillegården Y HCP Grp 1 IF Fregatten 2 - 5 Fässbergs IF    
28062605 lö 28/06 12:30 lö 28/06 Igelstorp B F12 Grp 2 Onsala BK 2 0 - 1 Kållered SK F02    
28063405 lö 28/06 12:30 lö 28/06 Timmersdala B F13 (9) Grp 2 Lindome GIF Svart 2 - 0 Gideonsbergs IF    
28063305 lö 28/06 12:40 lö 28/06 Fjärilsplanen F13 (9) Grp 2 Hörnebo SK 0 - 1 Lekstorps IF    
28061905 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Claesborg A P14 Grp 8 Azalea BK 1 - 2 Bollebygds IF    
28062005 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Claesborg B P14 Grp 8 IK Östria Lambohov 3 - 1 Bromstens IK    
28062505 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Igelstorp A P15 Grp 4 Mölltorp/Breviks AIF 0 - 1 Ulvåkers IF    
28061805 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Karstorp nedre P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Gislaveds IS 1 - 0 Landvetter IS 1    
28060905 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Karstorp övre P13 (9) A-slutspel 1/16 Final IK Oddevold  1 1 - 3 IK Oddevold  2    
28062205 lö 28/06 13:00 lö 28/06 KSS-planen P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Skövde AIK 0 - 3 Ingarö IF    
28061305 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Lillegården B P15 Grp 3 Backatorp IF 1 - 0 Bagarmossen Kärrtorp BK    
28061405 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) P15 Grp 5 IFK Mariestad 1 - 1 Svalövs BK      
28061505 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Lillegården D (kg) P15 Grp 5 Landvetter IS 1 - 1 Våmbs IF      
28060105 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Lillegården Ö F15-16 Grp 2 Team Nes 1 1 - 1 Våmbs IF    
28062705 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Skultorp A P13 (11) Grp 6 Alvesta GIF 1 - 2 Ulvåkers IF    
28062905 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Skultorp C F12 Grp 2 Dösjöbro IF/FC Dösjöbro 2 - 0 Asarums IF/FK    
28063005 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Skultorp D F13 (9) Grp 1 Lidköpings FK 2 - 0 Kode IF    
28061005 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Skultorp E F13 (9) Grp 1 Onsala BK 2 - 0 Glumslövs FF    
28060605 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Ängby IF 3 - 1 Gnesta FF    
28060705 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel 1/16 Final IK Östria Lambohov 4 - 1 Skultorps IF    
28060805 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Sportfältet C P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Gnosjö IF 2 - 0 Kinna IF    
28061105 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Sportfältet D P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Råda BK 6 - 0 Hönö IS 1    
28062105 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Södra Ryd P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final Trollhättans BoIS 2 - 3 Kolbotn IL G01    
28063105 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Värsås A F15-16 Grp 1 IFK Värnamo 4 - 0 Orust FC    
28063205 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Värsås B F15-16 Grp 3 IK Tun 3 - 0 BK Ljungsbro    
28062606 lö 28/06 13:20 lö 28/06 Igelstorp B P13 (9) A-slutspel 1/16 Final IFK Falköping Vit 2 - 1 Tölö IF 1    
28063406 lö 28/06 13:30 lö 28/06 Timmersdala B P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Rackeby IK 1 - 2 IK Zenith 2    
28063306 lö 28/06 13:40 lö 28/06 Fjärilsplanen P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Igelstorps IK 2 - 3 SRG Himledalen    
28061906 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Claesborg A P14 A-slutspel 1/16 Final IFK Skövde FK 2 - 0 Landvetter IS    
28062006 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Claesborg B P14 A-slutspel 1/16 Final FC Trelleborg vit 2 - 1 Sjömarkens ...andareds IF    
28061806 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Karstorp nedre P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final Åkersberga BK 2 2 - 1 Wargöns IK    
28060906 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Karstorp övre P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final Ardala Goif 5 - 0 Mjölby AI/FF 1    
28062206 lö 28/06 14:00 lö 28/06 KSS-planen P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final IFK Österåker vit 1 - 0 Tibro AIK FK    
28061306 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Lillegården B F15-16 Grp 4 Enskede IK 3 - 1 Ulvåkers IF    
28061406 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) P14 B-Slutspel 1/16 Final Våmbs IF 4 - 0 RefteleÅs    
28061705 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Lillegården X HCP Grp 3 Timmele GoIF Unified 4 - 1 Skövde HIF ...vde Unified    
28061605 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Lillegården Y HCP Grp 3 Falköpings ...ttsförening 1 - 3 Trollhättans IF 2    
28060106 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Lillegården Ö P14 B-Slutspel 1/16 Final Bergdalens IK 1 3 - 0 Örgryte IS 2    
28062706 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Skultorp A P16 Grp 1 Munkedals IF 2 - 1 Sommarro IF    
28062906 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Skultorp C P13 (9) A-slutspel 1/16 Final IK Zenith 1 3 - 1 Mjölby AI/FF 2    
28063006 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Skultorp D P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Skattkärrs IF 0 - 2 Villastadens IF    
28061006 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Skultorp E P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Norrby IF P13 2 - 6 Näsets SK    
28060606 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Tölö IF 2 3 - 2 Orust GHMMS (Svart/vit) 1    
28060706 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Skara FC P01 3 - 0 Kållered SK    
28060806 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Sportfältet C P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final BK Trix 1 - 0 Våmbs IF    
28061106 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Sportfältet D P13 (9) A-slutspel 1/16 Final Trollhättans FK 2 - 3 IFK Skövde FK 2    
28062106 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Södra Ryd P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final Kode IF gul 3 - 6 Vara SK    
28062607 lö 28/06 14:20 lö 28/06 Igelstorp B F12 Grp 4 Backatorp IF Svart 0 - 0 Hertzöga BK    
28063407 lö 28/06 14:30 lö 28/06 Timmersdala B F12 Grp 3 Kareby/Kode 1 - 5 BK30    
28061706 lö 28/06 14:35 lö 28/06 Lillegården X HCP Grp 2 Skövde HIF 1 3 - 1 Johannesber...F (Unified)    
28061606 lö 28/06 14:35 lö 28/06 Lillegården Y HCP Grp 1 Fässbergs IF 0 - 7 FUB Borås 1    
28063307 lö 28/06 14:40 lö 28/06 Fjärilsplanen F13 (9) Grp 3 Lindome GIF Vit 1 - 0 IK Zenith    
28061907 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Claesborg A F13 (11) Grp 2 Alingsås KIK 2 - 0 Våmbs IF    
28062007 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Claesborg B F13 (11) Grp 2 Team Nes 1 - 6 Hvetlanda GIF    
28061807 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Karstorp nedre P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final Kode IF svart 1 - 0 Täby FK Näsbypark 2    
28060907 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Karstorp övre P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final IFK Vaxholm 2 - 4 Hovslätt IK    
28062207 lö 28/06 15:00 lö 28/06 KSS-planen P13 (9) B-Slutspel 1/16 Final IF Weimer Lyrestad 5 - 0 Mariestads BK    
28061307 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Lillegården B F15-16 Grp 4 Oskarströms IS 1 - 0 Norrstrands IF    
28061407 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Lillegården C (kg) F15-16 Grp 5 Hertzöga BK 4 - 0 HEF Valbo    
28061506 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Lillegården D (kg) F15-16 Grp 5 Team Nes 2 1 - 1 Skövde KIK    
28060107 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Lillegården Ö F13 (11) Grp 1 Norrstrands IF 1 - 1 Emmaboda IS    
28062707 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Skultorp A P16 Grp 1 IFK Skövde FK 1 - 0 Karlbergs BK