Detta är resultaten från Skadevi Cup 2014. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2021 här.



Söndag 29/6 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29061900 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Claesborg A P14 A-slutspel 1/4 Final IFK Skövde FK 4 - 2 Kållered SK    
29062000 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Claesborg B P14 A-slutspel 1/4 Final Carlstad United 2 - 0 Kungsladugårds BK    
29063300 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Fjärilsplanen P12 B-Slutspel 1/4 Final Husqvarna FF 1 5 - 0 Hjuviks AIK    
29062500 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Igelstorp A P15 A-slutspel 1/4 Final Våmbs IF 1 - 2 Skövde AIK    
29061800 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Karstorp nedre P12 B-Slutspel 1/4 Final IK Kongahälla 1 1 - 2 Ulvåkers IF    
29060900 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Karstorp övre P12 B-Slutspel 1/4 Final Solängens BK 2 3 - 0 Skultorps IF Gul    
29062200 sö 29/06 08:00 sö 29/06 KSS-planen F12 B-Slutspel 1/4 Final Kareby/Kode 2 - 1 Lindome GIF svart    
29061300 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Lillegården B F13 (11) A-slutspel 1/4 Final IFK Värnamo 0 - 1 Emmaboda IS    
29061400 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) P13 (11) A-slutspel 1/4 Final Bankeryd SK 1 - 3 Fjugesta/Lekeberg    
29061500 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Lillegården D (kg) P13 (11) A-slutspel 1/4 Final KB Karlskoga 1 1 - 2 Eds FF    
29060100 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Lillegården Ö F13 (11) A-slutspel 1/4 Final Våmbs IF 0 - 3 Skövde KIK    
29062700 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Skultorp A F14 A-slutspel 1/4 Final Råda BK 0 - 3 Team Nes    
29062800 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Skultorp B F14 A-slutspel 1/4 Final Skövde KIK 1 - 2 Askim FK    
29062900 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Skultorp C F12 B-Slutspel 1/4 Final Onsala BK 2 3 - 0 Lindome GIF vit    
29063000 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Skultorp D F12 B-Slutspel 1/4 Final Skultorps IF 1 - 0 Våmbs IF    
29061000 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Skultorp E F12 B-Slutspel 1/4 Final Råda BK 1 - 2 Hertzöga BK    
29060600 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Sportfältet A F12 A-slutspel 1/4 Final BK30 1 - 0 Eskilstuna United    
29060700 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Sportfältet B F12 A-slutspel 1/4 Final Dösjöbro IF/FC Dösjöbro 3 - 0 Backatorp IF Svart    
29060800 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Sportfältet C F12 A-slutspel 1/4 Final Lekstorps IF 2 - 0 Asarums IF/FK    
29061100 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Sportfältet D F12 A-slutspel 1/4 Final Onsala BK 1 0 - 4 Stenkullen GoIK    
29062400 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) F14 A-slutspel 1/4 Final Ytterby IS 0 - 2 Skultorps IF    
29062100 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Södra Ryd P12 B-Slutspel 1/4 Final Husqvarna FF 2 2 - 1 Trollhättans FK      
29062300 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Volvo Östra F14 A-slutspel 1/4 Final Glumslövs FF 2 - 1 Hässelby SK FF    
29063100 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Värsås A P13 (11) A-slutspel 1/4 Final IFK Mariestad 1 - 0 Tidaholms Gif    
29063200 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Värsås B P13 (11) A-slutspel 1/4 Final AIK 4 - 2 Vänersborgs Fk    
29061901 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Claesborg A P15 A-slutspel 1/4 Final Jönköping Södra IF 2 - 3 Landvetter IS    
29062001 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Claesborg B P15 A-slutspel 1/4 Final IF Warta 5 - 1 Backatorp IF    
29063301 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Fjärilsplanen F13 (9) B-Slutspel 1/4 Final Åkersberga BK 1 - 3 TFK/HIS (Tr...orstorps IS    
29062501 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Igelstorp A P15 A-slutspel 1/4 Final AFK Linköping 3 - 0 Team Nes    
29061801 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Karstorp nedre F13 (9) B-Slutspel 1/4 Final Glumslövs FF 1 - 4 IK Zenith    
29060901 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Karstorp övre F13 (9) B-Slutspel 1/4 Final Herrestads AIF 4 - 1 Skultuna IS F01/02    
29062201 sö 29/06 09:00 sö 29/06 KSS-planen P13 (9) B-Slutspel 1/4 Final Orust GHMMS (Svart/vit) 2 4 - 2 Kolbotn IL G01    
29061301 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Lillegården B F15-16 A-slutspel 1/4 Final Team Nes 1 4 - 1 Skärgården FC    
29061401 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) F15-16 A-slutspel 1/4 Final Hertzöga BK 0 - 3 Våmbs IF    
29061501 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Lillegården D (kg) F15-16 A-slutspel 1/4 Final IFK Värnamo 3 - 1 Ulvåkers IF    
29060101 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel 1/4 Final Enskede IK 3 - 1 Skultorps IF    
29062701 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp A P14 B-Slutspel 1/4 Final Svalövs BK 0 - 2 Team Nes    
29062801 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp B P14 B-Slutspel 1/4 Final Svarteborgs.../Hedekas IF 2 - 1 Tabergs SK    
29062901 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp C P13 (9) B-Slutspel 1/4 Final Åkersberga BK 2 5 - 1 Vara SK    
29063001 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp D P13 (9) B-Slutspel 1/4 Final IFK Österåker blå 3 - 2 Åkersberga BK 1    
29061001 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp E P13 (9) B-Slutspel 1/4 Final Kode IF svart 4 - 1 IFK Skövde FK 1    
29060601 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Sportfältet A P12 A-slutspel 1/4 Final Norrstrands IF 5 - 4 Skövde AIK 2    
29060701 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Sportfältet B P12 A-slutspel 1/4 Final Råslätt SK 1 - 0 Rödeby AIF 2    
29060801 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Sportfältet C P12 A-slutspel 1/4 Final IFK Skövde FK 1 1 - 3 Askim IK    
29061101 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Sportfältet D P12 A-slutspel 1/4 Final IFK Falköping 0 - 2 Tölö IF Grön    
29062401 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) P14 A-slutspel 1/4 Final Skara FC 0 - 2 Älvsjö AIK    
29062101 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Södra Ryd F13 (9) B-Slutspel 1/4 Final Gislaveds IS/Grimsås 5 - 2 Kode IF      
29062301 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Volvo Östra P14 A-slutspel 1/4 Final Boo FF 5 - 3 Kambo IL    
29063101 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Värsås A F13 (11) B-Slutspel 1/4 Final Team Nes 1 - 6 Ytterby IS    
29063201 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Värsås B F13 (11) B-Slutspel 1/4 Final Rödeby AIF 1 - 2 Norrstrands IF    
29061902 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel 1/4 Final Ulvåkers IF 0 - 4 BK Trix    
29062002 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Claesborg B P15 B-Slutspel 1/4 Final Filipstads FF 0 - 2 IFK Hjo    
29061302 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Lillegården B P16 A-slutspel 1/4 Final Sjömarken/Sandared 4 - 2 Munkedals IF    
29061402 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) F15-16 B-Slutspel 1/4 Final Oskarströms IS 3 - 0 Orust FC    
29061502 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Lillegården D (kg) F15-16 B-Slutspel 1/4 Final SRG Himledalen 0 - 3 Lidköpings FK    
29060102 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Lillegården Ö P16 A-slutspel 1/4 Final Trollhättans FK 2 - 1 IFK Skövde FK UN.    
29062702 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Skultorp A P14 B-Slutspel 1/4 Final Tidaholms Gif 4 - 2 Lindome GIF    
29062802 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Skultorp B P14 B-Slutspel 1/4 Final Azalea BK 0 - 3 Bollstanäs SK    
29060602 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Sportfältet A F13 (9) A-slutspel 1/4 Final UIFK F13 2 - 0 IK Rössö    
29060702 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Sportfältet B F13 (9) A-slutspel 1/4 Final Lidköpings FK 1 - 0 Lindome GIF Vit    
29060802 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Sportfältet C F13 (9) A-slutspel 1/4 Final Tuve IF 0 - 1 Onsala BK    
29061102 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Sportfältet D F13 (9) A-slutspel 1/4 Final IK Östria Lambohov 0 - 5 Lindome GIF Svart    
29062402 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) F15-16 B-Slutspel 1/4 Final Hörnebo SK 0 - 2 Norrstrands IF    
29062302 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Volvo Östra F15-16 B-Slutspel 1/4 Final Skövde KIK 2 - 0 BK Ljungsbro    
29063102 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel 1/4 Final IK Rössö 3 - 1 Kållered SK    
29063202 sö 29/06 10:00 sö 29/06 Värsås B F14 B-Slutspel 1/4 Final Märsta IK 3 - 0 Ängby IF    
29061903 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel 1/4 Final IFK Mariestad 5 - 0 St Mellby S...ebrunns AIK    
29062003 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Claesborg B P15 B-Slutspel 1/4 Final Mysen IF 3 - 1 Munkedals I...arteborg Fc    
29061802 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Karstorp nedre P12 B-Slutspel Semifinal Husqvarna FF 2 0 - 1 Husqvarna FF 1    
29060902 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Karstorp övre P12 B-Slutspel Semifinal Solängens BK 2 0 - 3 Ulvåkers IF    
29061303 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Lillegården B F13 (11) A-slutspel Semifinal Alingsås KIK 2 - 4 Emmaboda IS    
29060103 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Lillegården Ö F13 (11) A-slutspel Semifinal Stenkullen GoIK 6 - 4 Skövde KIK    
29062703 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel 1/4 Final Emmaboda kombination 9 - 0 IFK Västervik    
29062803 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Skultorp B P13 (11) B-Slutspel 1/4 Final Sjömarken/Sandared 5 - 1 Alvesta GIF    
29060603 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel 1/4 Final Ängby IF 2 - 1 Råda BK    
29060703 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel 1/4 Final Skara FC P01 2 - 0 Ingarö IF    
29060803 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Sportfältet C P13 (9) A-slutspel 1/4 Final IK Oddevold  2 3 - 2 IK Zenith 1    
29061103 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Sportfältet D P13 (9) A-slutspel 1/4 Final Näsets SK 0 - 1 IK Zenith 2    
29063103 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel 1/4 Final Gusk 0 - 4 Råtorps IK    
29063203 sö 29/06 11:00 sö 29/06 Värsås B F14 B-Slutspel 1/4 Final Herrestads AIF 1 1 - 0 IFK Hjo    
29061904 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Claesborg A P16 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde FK 8 - 1 Kvelde IL    
29062004 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Claesborg B P16 B-Slutspel 1/4 Final Sommarro IF 1 - 4 IFK Österåker    
29061803 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Karstorp nedre F13 (9) B-Slutspel Semifinal Gislaveds IS/Grimsås 4 - 5 TFK/HIS (Tr...orstorps IS    
29060903 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Karstorp övre F13 (9) B-Slutspel Semifinal Herrestads AIF 4 - 1 IK Zenith    
29061304 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Lillegården B P13 (11) A-slutspel Semifinal Fjugesta/Lekeberg 0 - 3 Eds FF    
29061403 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) F14 A-slutspel Semifinal Glumslövs FF 1 - 2 Skultorps IF    
29061503 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Lillegården D (kg) F14 A-slutspel Semifinal Team Nes 1 - 4 Askim FK    
29060104 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Lillegården Ö P13 (11) A-slutspel Semifinal IFK Mariestad 0 - 3 AIK    
29062704 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel 1/4 Final Kambo IL 0 - 7 Lerums IS    
29062804 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Skultorp B P13 (11) B-Slutspel 1/4 Final Kungsbacka IF 5 - 2 Ulvåkers IF    
29060604 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Sportfältet A F12 A-slutspel Semifinal BK30 0 - 1 Dösjöbro IF/FC Dösjöbro    
29060704 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Sportfältet B F12 A-slutspel Semifinal Lekstorps IF 1 - 0 Stenkullen GoIK    
29060804 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Sportfältet C P12 A-slutspel Semifinal Norrstrands IF 0 - 2 Råslätt SK    
29061104 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Sportfältet D P12 A-slutspel Semifinal Askim IK 1 - 2 Tölö IF Grön    
29062403 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) P14 A-slutspel Semifinal Boo FF 0 - 2 Älvsjö AIK    
29062303 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Volvo Östra P14 A-slutspel Semifinal IFK Skövde FK 6 - 7 Carlstad United    
29063104 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Värsås A F13 (11) B-Slutspel Semifinal Nässjö FF 0 - 3 Ytterby IS    
29063204 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Värsås B F13 (11) B-Slutspel Semifinal Hvetlanda GIF 5 - 1 Norrstrands IF    
29061305 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Lillegården B F15-16 A-slutspel Semifinal Våmbs IF 3 - 2 IFK Värnamo    
29061404 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) P15 A-slutspel Semifinal Landvetter IS 0 - 5 IF Warta    
29061504 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Lillegården D (kg) P15 A-slutspel Semifinal Skövde AIK 2 - 3 AFK Linköping    
29060105 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel Semifinal Enskede IK 2 - 1 Team Nes 1    
29062705 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Skultorp A P14 B-Slutspel Semifinal Team Nes 1 - 2 Svarteborgs.../Hedekas IF    
29062805 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Skultorp B P14 B-Slutspel Semifinal Tidaholms Gif 5 - 6 Bollstanäs SK    
29060605 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet A F12 B-Slutspel Semifinal Kareby/Kode 0 - 3 Onsala BK 2    
29060705 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet B F12 B-Slutspel Semifinal Skultorps IF 0 - 1 Hertzöga BK    
29060805 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet C P13 (9) B-Slutspel Semifinal Orust GHMMS (Svart/vit) 2 0 - 1 Åkersberga BK 2    
29061105 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet D P13 (9) B-Slutspel Semifinal IFK Österåker blå 0 - 1 Kode IF svart    
29062404 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) P16 B-Slutspel 1/4 Final Team Nes 1 2 - 3 Skultuna IS    
29062304 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Volvo Östra P16 B-Slutspel 1/4 Final Hertzöga BK 0 - 1 Karlbergs BK    
29063105 sö 29/06 13:30 sö 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel Semifinal IK Rössö 1 - 3 Märsta IK    
29063205 sö 29/06 13:30 sö 29/06 Värsås B F14 B-Slutspel Semifinal Råtorps IK 0 - 2 Herrestads AIF 1    
29061905 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel Semifinal BK Trix 4 - 0 IFK Hjo    
29062005 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Claesborg B P15 B-Slutspel Semifinal IFK Mariestad 1 - 0 Mysen IF    
29061306 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården B F13 (11) A-slutspel Bronsmatch Skövde KIK 3 - 1 Alingsås KIK    
29061405 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) P16 A-slutspel Semifinal Trollhättans BoIS 4 - 5 Trollhättans FK    
29061505 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården D (kg) P16 A-slutspel Semifinal Skövde AIK 2 - 0 Sjömarken/Sandared    
29060106 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården Ö F13 (11) A-slutspel Final Stenkullen GoIK 7 - 1 Emmaboda IS    
29062706 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel Semifinal Emmaboda kombination 5 - 0 Sjömarken/Sandared    
29062806 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Skultorp B P13 (11) B-Slutspel Semifinal Lerums IS 3 - 0 Kungsbacka IF    
29060606 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet A F13 (9) A-slutspel Semifinal UIFK F13 2 - 4 Lidköpings FK    
29060706 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet B F13 (9) A-slutspel Semifinal Onsala BK 1 - 3 Lindome GIF Svart    
29060806 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet C P13 (9) A-slutspel Semifinal Ängby IF 3 - 0 Skara FC P01    
29061106 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet D P13 (9) A-slutspel Semifinal IK Oddevold  2 1 - 0 IK Zenith 2    
29062405 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) F15-16 B-Slutspel Semifinal Skövde KIK 0 - 1 Norrstrands IF    
29062305 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Volvo Östra F15-16 B-Slutspel Semifinal Oskarströms IS 1 - 2 Lidköpings FK    
29063106 sö 29/06 14:30 sö 29/06 Värsås A F13 (11) B-Slutspel Final Ytterby IS 1 - 5 Hvetlanda GIF    
29061906 sö 29/06 15:00 sö 29/06 Claesborg A P16 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde FK 2 - 1 IFK Österåker    
29062006 sö 29/06 15:00 sö 29/06 Claesborg B P16 B-Slutspel Semifinal Karlbergs BK 9 - 10 Skultuna IS    
29062707 sö 29/06 15:00 sö 29/06 Skultorp A P14 B-Slutspel Final Svarteborgs.../Hedekas IF 1 - 5 Bollstanäs SK    
29061307 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården B F14 A-slutspel Bronsmatch Glumslövs FF 4 - 2 Team Nes    
29061406 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården C (kg) P13 (11) A-slutspel Final AIK 5 - 1 Eds FF    
29061506 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården D (kg) P13 (11) A-slutspel Bronsmatch IFK Mariestad 6 - 1 Fjugesta/Lekeberg    
29060107 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården Ö F14 A-slutspel Final Skultorps IF 3 - 0 Askim FK    
29060607 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet A F12 B-Slutspel Final Onsala BK 2 2 - 0 Hertzöga BK    
29060707 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet B P12 B-Slutspel Final Ulvåkers IF 1 - 0 Husqvarna FF 1    
29060807 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet C F13 (9) B-Slutspel Final Herrestads AIF 1 - 2 TFK/HIS (Tr...orstorps IS    
29061107 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet D P13 (9) B-Slutspel Final Åkersberga BK 2 4 - 1 Kode IF svart    
29063107 sö 29/06 15:30 sö 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel Final Märsta IK 1 - 0 Herrestads AIF 1    
29061907 sö 29/06 16:00 sö 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel Final BK Trix 1 - 2 IFK Mariestad    
29062708 sö 29/06 16:00 sö 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel Final Emmaboda kombination 5 - 0 Lerums IS    
29062406 sö 29/06 16:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) F15-16 B-Slutspel Final Lidköpings FK 0 - 1 Norrstrands IF    
29061308 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården B F15-16 A-slutspel Bronsmatch Team Nes 1 3 - 0 IFK Värnamo    
29061407 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården C (kg) P14 A-slutspel Final Carlstad United 5 - 4 Älvsjö AIK    
29061507 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården D (kg) P14 A-slutspel Bronsmatch IFK Skövde FK 2 - 1 Boo FF    
29060108 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel Final Enskede IK 3 - 4 Våmbs IF    
29060608 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet A F12 A-slutspel Final Dösjöbro IF/FC Dösjöbro 0 - 1 Lekstorps IF    
29060708 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet B F12 A-slutspel Bronsmatch BK30 4 - 3 Stenkullen GoIK    
29060808 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet C P12 A-slutspel Final Råslätt SK 4 - 1 Tölö IF Grön    
29061108 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet D P12 A-slutspel Bronsmatch Norrstrands IF 1 - 5 Askim IK    
29061908 sö 29/06 17:00 sö 29/06 Claesborg A P16 B-Slutspel Final IFK Skövde FK 8 - 0 Skultuna IS    
29061309 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården B P16 A-slutspel Bronsmatch Trollhättans BoIS 2 - 3 Sjömarken/Sandared      
29061408 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården C (kg) P15 A-slutspel Final IF Warta 7 - 5 AFK Linköping    
29061508 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården D (kg) P15 A-slutspel Bronsmatch Landvetter IS 1 - 2 Skövde AIK    
29060109 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården Ö P16 A-slutspel Final Trollhättans FK 0 - 2 Skövde AIK    
29060609 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel Final Ängby IF 5 - 0 IK Oddevold  2    
29060709 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel Bronsmatch Skara FC P01 2 - 0 IK Zenith 2    
29060809 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet C F13 (9) A-slutspel Final Lidköpings FK 3 - 4 Lindome GIF Svart    
29061109 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet D F13 (9) A-slutspel Bronsmatch UIFK F13 1 - 0 Onsala BK