Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Bana

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30060300 lö 30/06 11:00 lö 30/06 HM Grp 5 Skåneidrotten 1 - 1 Träbenen      
30060301 lö 30/06 11:15 lö 30/06 HM Grp 2 Pmb Vinslöv 1 - 1 FC Preem      
30060302 lö 30/06 11:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Bjärnums GoIF      
30060303 lö 30/06 11:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig IFK Osby 2      
30060304 lö 30/06 12:00 lö 30/06 HM Grp 5 Träbenen 1 - 0 Flames BK      
30060305 lö 30/06 12:15 lö 30/06 HM Grp 2 FC Preem 1 - 0 Eldorado      
30060306 lö 30/06 12:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Åhus Horna BK 2      
30060307 lö 30/06 12:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Viby IF      
30060308 lö 30/06 13:00 lö 30/06 HM Grp 5 Böglarehults IF 2 - 1 Träbenen      
30060309 lö 30/06 13:15 lö 30/06 HM Grp 3 Jelzin United 3 - 0 All stars      
30060311 lö 30/06 13:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Veberöds AIF 1      
30060312 lö 30/06 14:00 lö 30/06 HM Grp 5 Böglarehults IF 5 - 0 Skåneidrotten      
30060313 lö 30/06 14:15 lö 30/06 HM Grp 2 Eldorado 2 - 0 Pmb Vinslöv      
30060314 lö 30/06 14:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Örby IS 1      
30060315 lö 30/06 14:45 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 2      
30060316 lö 30/06 15:00 lö 30/06 HM Grp 5 Skåneidrotten 0 - 4 Flames BK      
30060317 lö 30/06 15:15 lö 30/06 HM Grp 2 Loftahammars IF 0 - 1 Eldorado      
30060318 lö 30/06 15:30 lö 30/06 DM Grp 1 Lämmeltåget 2 - 0 Incredibirds      
30060319 lö 30/06 15:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Örby IS 2      
30060320 lö 30/06 16:30 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Pmb Vinslöv 2 - 3 Skåneidrotten      
30060321 lö 30/06 16:45 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Böglarehults IF 2 - 0 Ovesholm with friends      
30060322 lö 30/06 17:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Räppe GOIF      
30060323 lö 30/06 17:15 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Dalby GIF 2      
30060324 lö 30/06 17:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Gärsnäs AIS      
30060325 lö 30/06 17:45 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final FC Preem 0 - 3 W 046 CREW      
30060326 lö 30/06 18:00 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Eldorado 1 - 0 Buktens Tunga Grabbar      
30060328 lö 30/06 18:30 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 1      
30060330 lö 30/06 19:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Ekerö IK      
30060332 lö 30/06 19:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus IF 1      
30060333 lö 30/06 19:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Kiviks AIF      
30060334 lö 30/06 20:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig FC Bellevue