Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Bana

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30060400 lö 30/06 11:00 lö 30/06 HM Grp 5 Flames BK 2 - 3 Böglarehults IF      
30060401 lö 30/06 11:15 lö 30/06 HM Grp 1 Buktens Tunga Grabbar 3 - 1 BK Solstråle      
30060402 lö 30/06 11:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Gärsnäs AIS      
30060403 lö 30/06 11:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Åhus Horna BK 3      
30060404 lö 30/06 12:00 lö 30/06 HM Grp 5 Böglarehults IF 2 - 1 Locals Only      
30060405 lö 30/06 12:15 lö 30/06 HM Grp 1 BK Solstråle 1 - 5 Hökarängen      
30060406 lö 30/06 12:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Ekerö IK      
30060407 lö 30/06 12:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Räppe GOIF      
30060408 lö 30/06 13:00 lö 30/06 HM Grp 5 Locals Only 4 - 2 Skåneidrotten      
30060409 lö 30/06 13:15 lö 30/06 HM Grp 2 FC Preem 0 - 1 Loftahammars IF      
30060410 lö 30/06 13:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig FC Hessleholm 1      
30060411 lö 30/06 13:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Eslövs BK      
30060412 lö 30/06 14:00 lö 30/06 HM Grp 5 Locals Only 2 - 2 Flames BK      
30060413 lö 30/06 14:15 lö 30/06 HM Grp 1 Vattenpojkarna 0 - 3 Buktens Tunga Grabbar      
30060414 lö 30/06 14:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK 1      
30060415 lö 30/06 14:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Gärsnäs AIS      
30060416 lö 30/06 15:00 lö 30/06 HM Grp 5 Träbenen 1 - 1 Locals Only      
30060417 lö 30/06 15:15 lö 30/06 HM Grp 1 Buktens Tunga Grabbar 5 - 0 Hökarängen      
30060420 lö 30/06 16:30 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final IBK Sticket 5 - 0 Mek och Släng      
30060421 lö 30/06 16:45 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Eldorado 2 - 0 All stars      
30060422 lö 30/06 17:00 lö 30/06 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig IFK Osby 2      
30060423 lö 30/06 17:15 lö 30/06 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig IFK Osby 1      
30060424 lö 30/06 17:30 lö 30/06 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Kristianstad FC 1      
30060425 lö 30/06 17:45 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final Vattenpojkarna 2 - 1 Mormors Lejon      
30060426 lö 30/06 18:00 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Hökarängen 0 - 1 Locals Only      
30060427 lö 30/06 18:15 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Veberöds AIF 2      
30060428 lö 30/06 18:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig FC Hessleholm 1      
30060429 lö 30/06 18:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Eslövs BK      
30060430 lö 30/06 19:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig IF Brommapojkarna      
30060431 lö 30/06 19:15 lö 30/06 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Viby IF      
30060432 lö 30/06 19:30 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig FC Hessleholm 1      
30060433 lö 30/06 19:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Veberöds AIF 1      
30060434 lö 30/06 20:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Yngsjö IF