Dette er resultatet fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de seneste resultater fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Bana

Show referees
  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30060400 lø 30/06 11:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Flames BK 2 - 3 Böglarehults IF      
30060401 lø 30/06 11:15 lø 30/06 HM Pulje 1 Buktens Tunga Grabbar 3 - 1 BK Solstråle      
30060402 lø 30/06 11:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Åhus IF 2 Finished Gärsnäs AIS      
30060403 lø 30/06 11:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Åhus Horna BK 3      
30060404 lø 30/06 12:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Böglarehults IF 2 - 1 Locals Only      
30060405 lø 30/06 12:15 lø 30/06 HM Pulje 1 BK Solstråle 1 - 5 Hökarängen      
30060406 lø 30/06 12:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Ekerö IK      
30060407 lø 30/06 12:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 2 Finished Räppe GOIF      
30060408 lø 30/06 13:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Locals Only 4 - 2 Skåneidrotten      
30060409 lø 30/06 13:15 lø 30/06 HM Pulje 2 FC Preem 0 - 1 Loftahammars IF      
30060410 lø 30/06 13:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Bjärnums GoIF Finished FC Hessleholm 1      
30060411 lø 30/06 13:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Eslövs BK      
30060412 lø 30/06 14:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Locals Only 2 - 2 Flames BK      
30060413 lø 30/06 14:15 lø 30/06 HM Pulje 1 Vattenpojkarna 0 - 3 Buktens Tunga Grabbar      
30060414 lø 30/06 14:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Åhus Horna BK 1      
30060415 lø 30/06 14:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Gärsnäs AIS      
30060416 lø 30/06 15:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Träbenen 1 - 1 Locals Only      
30060417 lø 30/06 15:15 lø 30/06 HM Pulje 1 Buktens Tunga Grabbar 5 - 0 Hökarängen      
30060420 lø 30/06 16:30 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final IBK Sticket 5 - 0 Mek och Släng      
30060421 lø 30/06 16:45 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Eldorado 2 - 0 All stars      
30060422 lø 30/06 17:00 lø 30/06 F12 Pulje 1 Åhus IF 1 Finished IFK Osby 2      
30060423 lø 30/06 17:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 Bjärnums GoIF Finished IFK Osby 1      
30060424 lø 30/06 17:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Kristianstad FC 1      
30060425 lø 30/06 17:45 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final Vattenpojkarna 2 - 1 Mormors Lejon      
30060426 lø 30/06 18:00 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Hökarängen 0 - 1 Locals Only      
30060427 lø 30/06 18:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished Veberöds AIF 2      
30060428 lø 30/06 18:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Löberöds IF Finished FC Hessleholm 1      
30060429 lø 30/06 18:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Eslövs BK      
30060430 lø 30/06 19:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished IF Brommapojkarna      
30060431 lø 30/06 19:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Viby IF      
30060432 lø 30/06 19:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm lila Finished FC Hessleholm 1      
30060433 lø 30/06 19:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Veberöds AIF 1      
30060434 lø 30/06 20:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Yngsjö IF