Dette er resultatet fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de seneste resultater fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Bana

Show referees
  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30060200 lø 30/06 11:00 lø 30/06 HM Pulje 6 Snett Inåt Bakåt 0 - 4 Ovesholm with friends      
30060201 lø 30/06 11:15 lø 30/06 HM Pulje 2 046 CREW 1 - 3 Loftahammars IF      
30060202 lø 30/06 11:30 lø 30/06 DM Pulje 1 Lämmeltåget 2 - 2 Bolltrollarna      
30060203 lø 30/06 11:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 Dalby GIF 2 Finished Strövelstorps GoIF 1      
30060204 lø 30/06 12:00 lø 30/06 HM Pulje 6 Ovesholm with friends 1 - 0 Arvids Vänner      
30060205 lø 30/06 12:15 lø 30/06 HM Pulje 2 Loftahammars IF 4 - 0 Pmb Vinslöv      
30060206 lø 30/06 12:30 lø 30/06 DM Pulje 1 Bolltrollarna 2 - 0 Hällsviks Hjältar      
30060208 lø 30/06 13:00 lø 30/06 HM Pulje 6 Arvids Vänner 2 - 0 Hjältar som Tältar      
30060209 lø 30/06 13:15 lø 30/06 DM Pulje 2 Tesans Lirare 0 - 3 W Göingeflickorna      
30060210 lø 30/06 13:30 lø 30/06 DM Pulje 1 Hällsviks Hjältar 0 - 0 Incredibirds      
30060211 lø 30/06 13:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Gärsnäs AIS      
30060212 lø 30/06 14:00 lø 30/06 HM Pulje 6 Arvids Vänner 5 - 1 Snett Inåt Bakåt      
30060213 lø 30/06 14:15 lø 30/06 HM Pulje 2 FC Preem 0 - 0 046 CREW      
30060214 lø 30/06 14:30 lø 30/06 DM Pulje 1 Hällsviks Hjältar 0 - 2 Lämmeltåget      
30060215 lø 30/06 14:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 Strövelstorps GoIF 2 Finished IFK Osby 2      
30060217 lø 30/06 15:15 lø 30/06 HM Pulje 2 046 CREW 1 - 2 Pmb Vinslöv      
30060218 lø 30/06 15:30 lø 30/06 DM Pulje 2 Vi anmälde oss på fyllan 3 - 0 W Tesans Lirare      
30060219 lø 30/06 15:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Åhus Horna BK 3      
30060220 lø 30/06 16:30 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Snett Inåt Bakåt 3 - 0 W BK Solstråle      
30060221 lø 30/06 16:45 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Ölensvänner Vol.2 4 - 3 Hjältar som Tältar      
30060222 lø 30/06 17:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 IF Brommapojkarna Finished Viby IF      
30060223 lø 30/06 17:15 lø 30/06 DM A-Slutspel 1/4 Final Lämmeltåget 2 - 0 Vi anmälde oss på fyllan      
30060224 lø 30/06 17:45 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final Skåneidrotten 3 - 2 IBK Sticket      
30060225 lø 30/06 18:00 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Ölensvänner Vol.2 0 - 1 Böglarehults IF      
30060226 lø 30/06 18:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 IF Brommapojkarna Finished Räppe GOIF      
30060227 lø 30/06 18:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Bjärnums GoIF Finished IFK Osby 2      
30060228 lø 30/06 18:45 lø 30/06 HM B-Slutspel Semifinal 046 CREW 1 - 2 Vattenpojkarna      
30060229 lø 30/06 19:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Kristianstad FC 2      
30060230 lø 30/06 19:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Veberöds AIF 2      
30060231 lø 30/06 19:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 IFK Osby 2 Finished Dalby GIF 1      
30060232 lø 30/06 19:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm 2 Finished Strövelstorps GoIF 1      
30060233 lø 30/06 20:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 IF Brommapojkarna Finished Örby IS 2      
30060234 lø 30/06 20:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Åhus Horna BK 1