Dette er resultatet fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de seneste resultater fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Bana

Show referees
  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30060300 lø 30/06 11:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Skåneidrotten 1 - 1 Träbenen      
30060301 lø 30/06 11:15 lø 30/06 HM Pulje 2 Pmb Vinslöv 1 - 1 FC Preem      
30060302 lø 30/06 11:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Strövelstorps GoIF 2 Finished Bjärnums GoIF      
30060303 lø 30/06 11:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 Kiviks AIF Finished IFK Osby 2      
30060304 lø 30/06 12:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Träbenen 1 - 0 Flames BK      
30060305 lø 30/06 12:15 lø 30/06 HM Pulje 2 FC Preem 1 - 0 Eldorado      
30060306 lø 30/06 12:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Åhus Horna BK 2      
30060307 lø 30/06 12:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Viby IF      
30060308 lø 30/06 13:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Böglarehults IF 2 - 1 Träbenen      
30060309 lø 30/06 13:15 lø 30/06 HM Pulje 3 Jelzin United 3 - 0 All stars      
30060311 lø 30/06 13:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Veberöds AIF 1      
30060312 lø 30/06 14:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Böglarehults IF 5 - 0 Skåneidrotten      
30060313 lø 30/06 14:15 lø 30/06 HM Pulje 2 Eldorado 2 - 0 Pmb Vinslöv      
30060314 lø 30/06 14:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 3 Finished Örby IS 1      
30060315 lø 30/06 14:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm 2 Finished Åhus IF 2      
30060316 lø 30/06 15:00 lø 30/06 HM Pulje 5 Skåneidrotten 0 - 4 Flames BK      
30060317 lø 30/06 15:15 lø 30/06 HM Pulje 2 Loftahammars IF 0 - 1 Eldorado      
30060318 lø 30/06 15:30 lø 30/06 DM Pulje 1 Lämmeltåget 2 - 0 Incredibirds      
30060319 lø 30/06 15:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Örby IS 2      
30060320 lø 30/06 16:30 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Pmb Vinslöv 2 - 3 Skåneidrotten      
30060321 lø 30/06 16:45 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Böglarehults IF 2 - 0 Ovesholm with friends      
30060322 lø 30/06 17:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished Räppe GOIF      
30060323 lø 30/06 17:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm lila Finished Dalby GIF 2      
30060324 lø 30/06 17:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Gärsnäs AIS      
30060325 lø 30/06 17:45 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final FC Preem 0 - 3 W 046 CREW      
30060326 lø 30/06 18:00 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Eldorado 1 - 0 Buktens Tunga Grabbar      
30060328 lø 30/06 18:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm 2 Finished Åhus IF 1      
30060330 lø 30/06 19:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Ekerö IK      
30060332 lø 30/06 19:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Åhus IF 1      
30060333 lø 30/06 19:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Kiviks AIF      
30060334 lø 30/06 20:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished FC Bellevue