Dette er resultater fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de siste resultatene fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Bana

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30060300 lø 30/06 11:00 lø 30/06 HM Grp 5 Skåneidrotten 1 - 1 Träbenen      
30060301 lø 30/06 11:15 lø 30/06 HM Grp 2 Pmb Vinslöv 1 - 1 FC Preem      
30060302 lø 30/06 11:30 lø 30/06 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig Bjärnums GoIF      
30060303 lø 30/06 11:45 lø 30/06 F12 Grp 1 Kiviks AIF Ferdig IFK Osby 2      
30060304 lø 30/06 12:00 lø 30/06 HM Grp 5 Träbenen 1 - 0 Flames BK      
30060305 lø 30/06 12:15 lø 30/06 HM Grp 2 FC Preem 1 - 0 Eldorado      
30060306 lø 30/06 12:30 lø 30/06 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig Åhus Horna BK 2      
30060307 lø 30/06 12:45 lø 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Ferdig Viby IF      
30060308 lø 30/06 13:00 lø 30/06 HM Grp 5 Böglarehults IF 2 - 1 Träbenen      
30060309 lø 30/06 13:15 lø 30/06 HM Grp 3 Jelzin United 3 - 0 All stars      
30060311 lø 30/06 13:45 lø 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Ferdig Veberöds AIF 1      
30060312 lø 30/06 14:00 lø 30/06 HM Grp 5 Böglarehults IF 5 - 0 Skåneidrotten      
30060313 lø 30/06 14:15 lø 30/06 HM Grp 2 Eldorado 2 - 0 Pmb Vinslöv      
30060314 lø 30/06 14:30 lø 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Ferdig Örby IS 1      
30060315 lø 30/06 14:45 lø 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig Åhus IF 2      
30060316 lø 30/06 15:00 lø 30/06 HM Grp 5 Skåneidrotten 0 - 4 Flames BK      
30060317 lø 30/06 15:15 lø 30/06 HM Grp 2 Loftahammars IF 0 - 1 Eldorado      
30060318 lø 30/06 15:30 lø 30/06 DM Grp 1 Lämmeltåget 2 - 0 Incredibirds      
30060319 lø 30/06 15:45 lø 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Ferdig Örby IS 2      
30060320 lø 30/06 16:30 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Pmb Vinslöv 2 - 3 Skåneidrotten      
30060321 lø 30/06 16:45 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Böglarehults IF 2 - 0 Ovesholm with friends      
30060322 lø 30/06 17:00 lø 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Ferdig Räppe GOIF      
30060323 lø 30/06 17:15 lø 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Ferdig Dalby GIF 2      
30060324 lø 30/06 17:30 lø 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Ferdig Gärsnäs AIS      
30060325 lø 30/06 17:45 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final FC Preem 0 - 3 W 046 CREW      
30060326 lø 30/06 18:00 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Eldorado 1 - 0 Buktens Tunga Grabbar      
30060328 lø 30/06 18:30 lø 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig Åhus IF 1      
30060330 lø 30/06 19:00 lø 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Ferdig Ekerö IK      
30060332 lø 30/06 19:30 lø 30/06 F12 Grp 1 Löberöds IF Ferdig Åhus IF 1      
30060333 lø 30/06 19:45 lø 30/06 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig Kiviks AIF      
30060334 lø 30/06 20:00 lø 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Ferdig FC Bellevue