Dette er resultatet fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de seneste resultater fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Bana

Show referees
  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30060600 lø 30/06 11:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Sten i skon 0 - 2 Olympique Qatar EMF      
30060601 lø 30/06 11:15 lø 30/06 HM Pulje 1 Hökarängen 2 - 0 Vattenpojkarna      
30060602 lø 30/06 11:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Dalby GIF 1 Finished FC Hessleholm 2      
30060603 lø 30/06 11:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Veberöds AIF 1      
30060604 lø 30/06 12:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Olympique Qatar EMF 3 - 1 Förstaklass      
30060605 lø 30/06 12:15 lø 30/06 HM Pulje 1 Vattenpojkarna 0 - 2 Armynia      
30060606 lø 30/06 12:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Örby IS 1 Finished Hässleholms IF 2      
30060607 lø 30/06 12:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 Åhus IF 1 Finished Strövelstorps GoIF 2      
30060608 lø 30/06 13:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Mek och Släng 0 - 2 Olympique Qatar EMF      
30060609 lø 30/06 13:15 lø 30/06 HM Pulje 2 Eldorado 8 - 0 046 CREW      
30060610 lø 30/06 13:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Åhus IF 2 Finished IFK Osby 1      
30060611 lø 30/06 13:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 2 Finished FC Bellevue      
30060612 lø 30/06 14:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Mek och Släng 0 - 2 Sten i skon      
30060613 lø 30/06 14:15 lø 30/06 HM Pulje 1 Armynia 2 - 2 Hökarängen      
30060615 lø 30/06 14:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm 1 Finished Åhus IF 1      
30060616 lø 30/06 15:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Sten i skon 3 - 4 Förstaklass      
30060617 lø 30/06 15:15 lø 30/06 HM Pulje 1 BK Solstråle 0 - 6 Armynia      
30060618 lø 30/06 15:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Listerby IK      
30060620 lø 30/06 16:30 lø 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Flames BK 0 - 3 W 046 CREW      
30060621 lø 30/06 16:45 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Buktens Tunga Grabbar 2 - 1 Olympique Qatar EMF      
30060623 lø 30/06 17:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 Strövelstorps GoIF 1 Finished FC Hessleholm 1      
30060624 lø 30/06 17:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Listerby IK      
30060625 lø 30/06 17:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Örby IS 1      
30060626 lø 30/06 18:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished Viby IF      
30060627 lø 30/06 18:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm lila Finished IFK Osby 1      
30060628 lø 30/06 18:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Strövelstorps GoIF 1      
30060629 lø 30/06 18:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Löberöds IF      
30060630 lø 30/06 19:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Åhus Horna BK 1      
30060631 lø 30/06 19:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Räppe GOIF      
30060632 lø 30/06 19:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Bjärnums GoIF Finished Dalby GIF 2      
30060633 lø 30/06 19:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Hässleholms IF 3      
30060634 lø 30/06 20:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished Urshults IF      
30060635 lø 30/06 20:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 2 Finished Viby IF