Dette er resultatet fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de seneste resultater fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Bana

Show referees
  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30060700 lø 30/06 11:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Förstaklass 3 - 1 Mek och Släng      
30060701 lø 30/06 11:15 lø 30/06 DM Pulje 2 Göingeflickorna 2 - 0 Vi anmälde oss på fyllan      
30060702 lø 30/06 11:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 Löberöds IF Finished FC Hessleholm lila      
30060703 lø 30/06 11:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Hässleholms IF 3      
30060704 lø 30/06 12:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Mek och Släng 1 - 2 Ölensvänner Vol.2      
30060705 lø 30/06 12:15 lø 30/06 DM Pulje 2 Vi anmälde oss på fyllan 2 - 0 Fc Brudar      
30060706 lø 30/06 12:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 1 Finished IF Brommapojkarna      
30060707 lø 30/06 12:45 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm 2 Finished IFK Osby 2      
30060708 lø 30/06 13:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Ölensvänner Vol.2 3 - 0 Sten i skon      
30060709 lø 30/06 13:15 lø 30/06 HM Pulje 1 Vattenpojkarna 1 - 1 BK Solstråle      
30060710 lø 30/06 13:30 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm lila Finished Strövelstorps GoIF 1      
30060711 lø 30/06 13:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Urshults IF      
30060712 lø 30/06 14:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Ölensvänner Vol.2 3 - 0 Förstaklass      
30060713 lø 30/06 14:15 lø 30/06 DM Pulje 2 Göingeflickorna 0 - 0 Annikas team      
30060716 lø 30/06 15:00 lø 30/06 HM Pulje 4 Olympique Qatar EMF 2 - 2 Ölensvänner Vol.2      
30060717 lø 30/06 15:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 Bjärnums GoIF Finished Strövelstorps GoIF 1      
30060718 lø 30/06 15:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Kristianstad FC 1      
30060721 lø 30/06 16:45 lø 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Meat is murder FC 3 - 5 Hökarängen      
30060722 lø 30/06 17:00 lø 30/06 F12 Pulje 1 FC Hessleholm 2 Finished Strövelstorps GoIF 2      
30060723 lø 30/06 17:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 Kiviks AIF Finished Åhus IF 2      
30060724 lø 30/06 17:30 lø 30/06 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Urshults IF      
30060725 lø 30/06 17:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished Åhus Horna BK 1      
30060726 lø 30/06 18:00 lø 30/06 F12 Pulje 1 Dalby GIF 1 Finished Strövelstorps GoIF 2      
30060727 lø 30/06 18:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 Dalby GIF 2 Finished Åhus IF 2      
30060729 lø 30/06 18:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished Hässleholms IF 1      
30060731 lø 30/06 19:15 lø 30/06 F12 Pulje 1 Strövelstorps GoIF 2 Finished IFK Osby 1      
30060732 lø 30/06 19:45 lø 30/06 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Örby IS 1      
30060733 lø 30/06 20:00 lø 30/06 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Åhus Horna BK 3      
30060734 lø 30/06 20:15 lø 30/06 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Räppe GOIF