Flickor 11 (Född 2011)

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02041300 lör 02/04 08:00 lör 02/04 SWC-Stadax F11 Grp A Fbc Lerum F11 Färdig Warberg IBF 1      
02040201 lör 02/04 08:40 lör 02/04 Brearedshallen F11 Grp A Tvååkers Innebandyklubb Färdig Kustens IF 1      
02041101 lör 02/04 08:40 lör 02/04 Bua Idrottshall F11 Grp A Pixbo Wallenstam Vit Färdig Öckerö IBK F11      
02041301 lör 02/04 08:40 lör 02/04 SWC-Stadax F11 Grp A Sandö IBK Färdig Gantofta IBK      
02041401 lör 02/04 08:40 lör 02/04 SWC-Dina F11 Grp A Kustens IF 2 Färdig IBK Bergum      
02041302 lör 02/04 09:20 lör 02/04 SWC-Stadax F11 Grp A Lindome IBK Färdig Warberg IBF 2      
02041402 lör 02/04 09:20 lör 02/04 SWC-Dina F11 Grp A Träslövsläge IF Färdig Pixbo Wallenstam 1      
02041306 lör 02/04 12:20 lör 02/04 SWC-Stadax F11 Grp A Warberg IBF 2 Färdig IBK Bergum      
02040107 lör 02/04 13:00 lör 02/04 SWC-Salming F11 Grp A Kustens IF 1 Färdig Gantofta IBK      
02041307 lör 02/04 13:00 lör 02/04 SWC-Stadax F11 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
02040108 lör 02/04 13:40 lör 02/04 SWC-Salming F11 Grp A Pixbo Wallenstam 1 Färdig Sandö IBK      
02040609 lör 02/04 14:40 lör 02/04 Ankarhallen F11 Grp A Träslövsläge IF Färdig Öckerö IBK F11      
02040709 lör 02/04 14:40 lör 02/04 Bosgårdsskolan F11 Grp A Fbc Lerum F11 Färdig Tvååkers Innebandyklubb      
02041509 lör 02/04 14:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F11 Grp A Kustens IF 2 Färdig Lindome IBK      
02040612 lör 02/04 17:00 lör 02/04 Ankarhallen F11 Grp A IBK Bergum Färdig Gantofta IBK      
02040712 lör 02/04 17:00 lör 02/04 Bosgårdsskolan F11 Grp A Tvååkers Innebandyklubb Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
02041312 lör 02/04 17:00 lör 02/04 SWC-Stadax F11 Grp A Öckerö IBK F11 Färdig Warberg IBF 1      
02040613 lör 02/04 17:40 lör 02/04 Ankarhallen F11 Grp A Träslövsläge IF Färdig Kustens IF 2      
02040713 lör 02/04 17:40 lör 02/04 Bosgårdsskolan F11 Grp A Lindome IBK Färdig Fbc Lerum F11      
02041013 lör 02/04 17:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F11 Grp A Kustens IF 1 Färdig Pixbo Wallenstam 1      
02041313 lör 02/04 17:40 lör 02/04 SWC-Stadax F11 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Sandö IBK      
03040101 sön 03/04 08:40 sön 03/04 SWC-Salming F11 Grp A Lindome IBK Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
03041401 sön 03/04 08:40 sön 03/04 SWC-Dina F11 Grp A Öckerö IBK F11 Färdig IBK Bergum      
03042001 sön 03/04 08:40 sön 03/04 Trönningeskolan F11 Grp A Kustens IF 2 Färdig Warberg IBF 1      
03040102 sön 03/04 09:20 sön 03/04 SWC-Salming F11 Grp A Pixbo Wallenstam 1 Färdig Fbc Lerum F11      
03040602 sön 03/04 09:20 sön 03/04 Ankarhallen F11 Grp A Gantofta IBK Färdig Tvååkers Innebandyklubb      
03041502 sön 03/04 09:20 sön 03/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F11 Grp A Sandö IBK Färdig Träslövsläge IF      
03042002 sön 03/04 09:20 sön 03/04 Trönningeskolan F11 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Kustens IF 1      
03040107 sön 03/04 13:00 sön 03/04 SWC-Salming F11 Grp A Tvååkers Innebandyklubb Färdig IBK Bergum      
03041407 sön 03/04 13:00 sön 03/04 SWC-Dina F11 Grp A Kustens IF 2 Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
03042007 sön 03/04 13:00 sön 03/04 Trönningeskolan F11 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Gantofta IBK      
03040208 sön 03/04 14:00 sön 03/04 Brearedshallen F11 Grp A Fbc Lerum F11 Färdig Sandö IBK      
03040608 sön 03/04 14:00 sön 03/04 Ankarhallen F11 Grp A Lindome IBK Färdig Träslövsläge IF      
03041408 sön 03/04 14:00 sön 03/04 SWC-Dina F11 Grp A Kustens IF 1 Färdig Öckerö IBK F11      
03042008 sön 03/04 14:00 sön 03/04 Trönningeskolan F11 Grp A Pixbo Wallenstam 1 Färdig Warberg IBF 2