You are viewing the results for Åhus Beach Fotboll 2018. View the current results for Åhus Beach Fotboll 2019 here.

Bana

Show referees
  Nbr Time Group Round Home team Result  Away team   Live  
30060101 Sat 30/06 11:15 Sat 30/06 HM Grp 3 IBK Sticket 3 - 3 Meat is murder FC      
30060103 Sat 30/06 11:45 Sat 30/06 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Finished IFK Osby 1      
30060105 Sat 30/06 12:15 Sat 30/06 HM Grp 3 Meat is murder FC 5 - 3 Jelzin United      
30060109 Sat 30/06 13:15 Sat 30/06 DM Grp 2 Annikas team 7 - 0 Vi anmälde oss på fyllan      
30060112 Sat 30/06 14:00 Sat 30/06 HM Grp 6 Ovesholm with friends 0 - 1 Hjältar som Tältar      
30060113 Sat 30/06 14:15 Sat 30/06 HM Grp 3 Jelzin United 2 - 2 IBK Sticket      
30060114 Sat 30/06 14:30 Sat 30/06 DM Grp 1 Incredibirds 0 - 7 Bolltrollarna      
30060115 Sat 30/06 14:45 Sat 30/06 P12 Grp 1 Räppe GOIF Finished Veberöds AIF 2      
30060116 Sat 30/06 15:00 Sat 30/06 HM Grp 6 Hjältar som Tältar 5 - 1 Snett Inåt Bakåt      
30060117 Sat 30/06 15:15 Sat 30/06 HM Grp 3 Mormors Lejon 1 - 2 Jelzin United      
30060118 Sat 30/06 15:30 Sat 30/06 DM Grp 2 Fc Brudar 0 - 3 Göingeflickorna      
30060119 Sat 30/06 15:45 Sat 30/06 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Finished Åhus Horna BK 2      
30060120 Sat 30/06 16:30 Sat 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Armynia 4 - 3 Förstaklass      
30060121 Sat 30/06 16:45 Sat 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Loftahammars IF 0 - 2 Jelzin United      
30060122 Sat 30/06 17:00 Sat 30/06 P12 Grp 1 Eslövs BK Finished Åhus Horna BK 1      
30060123 Sat 30/06 17:15 Sat 30/06 DM A-Slutspel 1/4 Final Göingeflickorna 1 - 0 Hällsviks Hjältar      
30060124 Sat 30/06 17:30 Sat 30/06 DM B-Slutspel Final Incredibirds 3 - 0 Fc Brudar      
30060125 Sat 30/06 17:45 Sat 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final Träbenen 5 - 0 Snett Inåt Bakåt      
30060126 Sat 30/06 18:00 Sat 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Armynia 0 - 2 Jelzin United      
30060127 Sat 30/06 18:15 Sat 30/06 DM A-Slutspel Semi final Bolltrollarna 2 - 0 Göingeflickorna      
30060128 Sat 30/06 18:30 Sat 30/06 DM A-Slutspel Semi final Annikas team 2 - 1 Lämmeltåget      
30060129 Sat 30/06 18:45 Sat 30/06 HM B-Slutspel Semi final Träbenen 2 - 1 Skåneidrotten      
30060130 Sat 30/06 19:00 Sat 30/06 HM A-Slutspel Semi final Jelzin United 0 - 1 Böglarehults IF      
30060131 Sat 30/06 19:15 Sat 30/06 HM A-Slutspel Semi final Eldorado 3 - 0 Locals Only      
30060133 Sat 30/06 19:45 Sat 30/06 DM A-Slutspel Final Bolltrollarna 0 - 1 Annikas team      
30060134 Sat 30/06 20:00 Sat 30/06 HM B-Slutspel Final Träbenen 5 - 0 Vattenpojkarna      
30060135 Sat 30/06 20:15 Sat 30/06 HM A-Slutspel Final Böglarehults IF 1 - 0 Eldorado