Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.



Onsdag 4/7 (Dag 5)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04070100 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 3 Asarums IF FK 2 - 3 Vinnö IF      
04071300 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Lövestads IF 2      
04071400 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Lövestads IF 1      
04070300 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Kristianstad FC 4      
04070400 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 3 FC Bellevue 2 0 - 1 Everöds IF      
04070600 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 3 Eslövs BK 1 2 - 1 BK Höllviken 2      
04070700 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 3 Furulunds IK 1 3 - 1 Skällinge BK 2      
04070101 on 04/07 11:15 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 2 Gärsnäs AIS 2 - 0 Skällinge BK 1      
04071301 on 04/07 11:15 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Maglasäte IF      
04071401 on 04/07 11:15 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Harlösa IF 1      
04070301 on 04/07 11:15 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Kristianstad FC 3 Färdig Dalby GIF 2      
04070401 on 04/07 11:15 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 2 Kiaby IF 2 - 2 Åhus Horna BK 2      
04070701 on 04/07 11:15 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 2 Eslövs BK 2 1 - 1 BK Höllviken 4      
04070102 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 1 Växjö Norra IF 4 - 2 Furulunds IK 2      
04071302 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Dalby GIF 1      
04071402 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Tollarps IF 2      
04070302 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 4 Färdig IFK Osby 1      
04070602 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 1 Vankiva IF 3 - 0 IFK Ystad FK      
04070702 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 1 Åhus Horna BK 1 3 - 1 BK Höllviken 1      
04070103 on 04/07 11:45 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 Fjälkinge IF 0 - 1 Mariebo IK 2      
04071303 on 04/07 11:45 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Harlösa IF 2 Färdig Gärds Köpinge IF      
04071403 on 04/07 11:45 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 3 Färdig Listerby IK      
04070403 on 04/07 11:45 on 04/07 Bana 4 F13 Grp 1 FK Karlskrona 0 - 2 Svenstorps IF      
04070703 on 04/07 11:45 on 04/07 Bana 7 F13 Grp 1 IFK Osby 1 3 - 0 FC Hessleholm      
04070104 on 04/07 12:00 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 IFK Osby 2 1 - 1 Åhus IF      
04070404 on 04/07 12:00 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 3 BK Höllviken 5 1 - 3 Everöds IF      
04070604 on 04/07 12:00 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 3 Vinnö IF 0 - 0 BK Höllviken 2      
04070704 on 04/07 12:00 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 3 FC Bellevue 2 2 - 1 Skällinge BK 2      
04070105 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 3 Eslövs BK 1 3 - 2 Furulunds IK 1      
04071304 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Lövestads IF 2      
04071404 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Maglasäte IF Färdig Harlösa IF 1      
04070303 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Dalby GIF 2      
04070405 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 2 Högadals IS 0 - 1 Åhus Horna BK 2      
04070605 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 2 Skällinge BK 1 1 - 1 FC Bellevue 1      
04070705 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 2 Kiaby IF 0 - 2 BK Höllviken 4      
04070106 on 04/07 12:30 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 1 Växjö Norra IF 3 - 1 BK Höllviken 1      
04071305 on 04/07 12:30 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK 2      
04071405 on 04/07 12:30 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig Kristianstad FC 3      
04070304 on 04/07 12:30 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Kristianstad FC 4      
04070406 on 04/07 12:30 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 1 Viby IF 1 - 2 Furulunds IK 2      
04070107 on 04/07 12:45 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 1 Vankiva IF 1 - 4 Åhus Horna BK 1      
04071306 on 04/07 12:45 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Kristianstad FC 2      
04071406 on 04/07 12:45 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Harlösa IF 2      
04070305 on 04/07 12:45 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig Lövestads IF 1      
04070607 on 04/07 12:45 on 04/07 Bana 6 F13 Grp 1 Mariebo IK 1 2 - 1 Mariebo IK 2      
04070707 on 04/07 12:45 on 04/07 Bana 7 F13 Grp 1 FK Karlskrona 3 - 0 FC Hessleholm      
04070108 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 Fjälkinge IF 2 - 2 Åhus IF      
04071407 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 3 Färdig Åhus Horna BK 4      
04070306 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig IFK Osby 1      
04070408 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 4 F13 Grp 1 IFK Osby 1 2 - 0 IFK Osby 2      
04070608 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 3 Asarums IF FK 1 - 2 BK Höllviken 2      
04070708 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 3 BK Höllviken 5 2 - 0 Skällinge BK 2      
04070109 on 04/07 13:15 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 3 Vinnö IF 0 - 1 Furulunds IK 1      
04070409 on 04/07 13:15 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 3 FC Bellevue 2 2 - 1 Eslövs BK 1      
04070609 on 04/07 13:15 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 2 Gärsnäs AIS 2 - 3 FC Bellevue 1      
04070709 on 04/07 13:15 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 2 Högadals IS 1 - 1 BK Höllviken 4      
04070110 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 2 Skällinge BK 1 0 - 4 Eslövs BK 2      
04071307 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Lövestads IF 2      
04071408 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Tollarps IF 1      
04070307 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Harlösa IF 1 Färdig Kristianstad FC 3      
04070610 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 1 GOF IF 0 - 0 IFK Ystad FK      
04070710 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 1 Viby IF 1 - 1 BK Höllviken 1      
04070111 on 04/07 13:45 on 04/07 Bana 1 F15 Grp 1 IFK Fjärås 0 - 1 IFK Osby 2      
04071308 on 04/07 13:45 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig Lövestads IF 1      
04071409 on 04/07 13:45 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Kristianstad FC 2      
04070308 on 04/07 13:45 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Gärds Köpinge IF      
04070411 on 04/07 13:45 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 1 Växjö Norra IF 2 - 2 Vankiva IF      
04070112 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 1 F15 Grp 1 FC Hessleholm 3 - 2 Stehags AIF      
04071309 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 4 Färdig Dalby GIF 2      
04071410 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 4 Färdig Åhus Horna BK 3      
04070309 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Maglasäte IF Färdig IFK Osby 3      
04070412 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 4 F15 Grp 1 IFK Osby 1 0 - 2 Reymersholms IK 2      
04070612 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 6 P15 Grp 2 Trollenäs IF 2 - 3 Hässleholms IF 2      
04070712 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 7 P15 Grp 2 Löberöds IF 0 - 1 IFK Hässleholm 1      
04070800 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 2 Åhus Horna BK 1 0 - 4 Asarums IF FK      
04070113 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 Fjälkinge IF 2 - 2 IFK Osby 1      
04071310 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Listerby IK      
04070310 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Harlösa IF 2      
04070413 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 4 F13 Grp 1 Svenstorps IF 2 - 0 FC Hessleholm      
04070613 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 6 F13 Grp 1 Mariebo IK 1 2 - 2 Åhus IF      
04070713 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 7 F13 Grp 1 FK Karlskrona 3 - 0 IFK Osby 2      
04070114 on 04/07 14:30 on 04/07 Bana 1 P15 Grp 2 Huddinge IF 1 - 3 Svenstorps IF      
04070414 on 04/07 14:30 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 3 Everöds IF 1 - 1 Skällinge BK 2      
04070614 on 04/07 14:30 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 3 Asarums IF FK 0 - 1 Furulunds IK 1      
04070714 on 04/07 14:30 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 3 BK Höllviken 5 0 - 1 Eslövs BK 1      
04070802 on 04/07 14:30 on 04/07 Bana 8 P13 Grp 3 Vinnö IF 0 - 1 FC Bellevue 2      
04070115 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 2 Åhus Horna BK 2 0 - 2 BK Höllviken 4      
04071311 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Harlösa IF 1 Färdig Gärds Köpinge IF      
04071411 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig IFK Osby 2      
04070311 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Kristianstad FC 3 Färdig Åhus Horna BK 1      
04070415 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 2 Gärsnäs AIS 3 - 2 Eslövs BK 2      
04070715 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 7 P13 Grp 2 Skällinge BK 1 0 - 0 Kiaby IF      
04070803 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 8 P13 Grp 1 Furulunds IK 2 0 - 4 BK Höllviken 1      
04070116 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 1 GOF IF 1 - 2 Åhus Horna BK 1      
04071312 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Åhus Horna BK 3      
04071412 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig IFK Osby 3      
04070312 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Maglasäte IF      
04070416 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 1 Viby IF 2 - 4 Vankiva IF      
04070804 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 1 Tollarps IF 0 - 1 IFK Osby      
04070117 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 1 P15 Grp 1 Fjälkinge IF 2 - 3 IFK Hässleholm 2      
04071313 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Dalby GIF 2      
04071413 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Harlösa IF 2 Färdig Kristianstad FC 2      
04070313 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Åhus Horna BK 2      
04070417 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 1 Eslövs BK 1 - 0 Åhus Horna BK 2      
04070717 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 7 F15 Grp 1 Reymersholms IK 1 0 - 2 Stehags AIF      
04070805 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 8 F15 Grp 1 IFK Fjärås 1 - 0 Reymersholms IK 2      
04070118 on 04/07 15:30 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 FK Karlskrona 2 - 1 Fjälkinge IF      
04071314 on 04/07 15:30 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 4 Färdig Lövestads IF 2      
04071414 on 04/07 15:30 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Lövestads IF 1 Färdig Kristianstad FC 4      
04070418 on 04/07 15:30 on 04/07 Bana 4 F13 Grp 1 Mariebo IK 2 0 - 0 Åhus IF      
04070618 on 04/07 15:30 on 04/07 Bana 6 F13 Grp 1 Svenstorps IF 0 - 1 IFK Osby 2      
04070718 on 04/07 15:30 on 04/07 Bana 7 F13 Grp 1 Mariebo IK 1 0 - 1 IFK Osby 1      
04070119 on 04/07 15:45 on 04/07 Bana 1 F15 Grp 1 FC Hessleholm 5 - 1 IFK Osby 1      
04070419 on 04/07 15:45 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 2 IFK Hässleholm 1 1 - 1 Trollenäs IF      
04070619 on 04/07 15:45 on 04/07 Bana 6 P15 Grp 2 Hässleholms IF 2 0 - 1 Asarums IF FK      
04070719 on 04/07 15:45 on 04/07 Bana 7 P15 Grp 2 Löberöds IF 0 - 1 Svenstorps IF      
04070807 on 04/07 15:45 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 2 Åhus Horna BK 1 3 - 1 Huddinge IF      
04070120 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 1 P13 A-Slutspel 1/8 Final BK Höllviken 4 0 - 4 BK Höllviken 2      
04071315 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 3 Färdig Lövestads IF 1      
04071415 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 4 Färdig Kristianstad FC 4      
04070420 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 4 P13 A-Slutspel 1/8 Final BK Höllviken 1 0 - 1 Åhus Horna BK 2      
04070620 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 6 P13 A-Slutspel 1/8 Final Furulunds IK 1 2 - 1 BK Höllviken 5      
04070808 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 8 P13 C-Slutspel 1/4 Final Skällinge BK 1 0 - 1 Vinnö IF      
04070121 on 04/07 16:45 on 04/07 Bana 1 P13 B-Slutspel 1/4 Final Vankiva IF 2 - 1 Kiaby IF      
04071316 on 04/07 16:45 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Lövestads IF 2      
04071416 on 04/07 16:45 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig Kristianstad FC 1      
04070421 on 04/07 16:45 on 04/07 Bana 4 P13 B-Slutspel 1/4 Final FC Bellevue 2 0 - 1 GOF IF      
04070621 on 04/07 16:45 on 04/07 Bana 6 P13 C-Slutspel 1/4 Final Högadals IS 0 - 1 Skällinge BK 2      
04070122 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 1 P13 B-Slutspel 1/4 Final Furulunds IK 2 3 - 0 Asarums IF FK      
04071317 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Harlösa IF 2 Färdig Kristianstad FC 3      
04071417 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Åhus Horna BK 1      
04070422 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 4 P13 B-Slutspel 1/4 Final Eslövs BK 2 6 - 0 Everöds IF      
04070622 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 6 F13 B-Slutspel Semifinal IFK Osby 2 1 - 2 Svenstorps IF      
04070722 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 7 F13 B-Slutspel Semifinal Mariebo IK 2 1 - 3 Fjälkinge IF      
04070810 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 1 Hässleholms IF 1 2 - 1 IFK Hässleholm 2      
04070123 on 04/07 17:15 on 04/07 Bana 1 F13 A-Slutspel Semifinal FK Karlskrona 3 - 0 IFK Osby 1      
04071318 on 04/07 17:15 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Tollarps IF 1      
04071418 on 04/07 17:15 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Maglasäte IF Färdig Dalby GIF 1      
04070423 on 04/07 17:15 on 04/07 Bana 4 F13 A-Slutspel Semifinal Mariebo IK 1 0 - 2 Åhus IF      
04070623 on 04/07 17:15 on 04/07 Bana 6 P15 Grp 1 Tollarps IF 1 - 0 Åhus Horna BK 2      
04070723 on 04/07 17:15 on 04/07 Bana 7 P15 Grp 1 Fjälkinge IF 0 - 3 Eslövs BK      
04070124 on 04/07 17:30 on 04/07 Bana 1 P15 Grp 2 Trollenäs IF 0 - 4 Asarums IF FK      
04071319 on 04/07 17:30 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig Dalby GIF 2      
04071419 on 04/07 17:30 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Åhus Horna BK 3      
04070424 on 04/07 17:30 on 04/07 Bana 4 F15 Grp 1 IFK Osby 2 1 - 0 Reymersholms IK 2      
04070624 on 04/07 17:30 on 04/07 Bana 6 F15 Grp 1 Reymersholms IK 1 0 - 2 IFK Osby 1      
04070724 on 04/07 17:30 on 04/07 Bana 7 F15 Grp 1 IFK Fjärås 0 - 5 FC Hessleholm      
04070125 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 1 P13 A-Slutspel 1/4 Final Åhus Horna BK 1 2 - 0 BK Höllviken 2      
04071320 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Harlösa IF 1 Färdig Listerby IK      
04071420 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 3 Färdig Lövestads IF 2      
04070425 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 4 P13 A-Slutspel 1/4 Final Växjö Norra IF 1 - 3 Gärsnäs AIS      
04070625 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 6 P13 A-Slutspel 1/4 Final FC Bellevue 1 1 - 2 Åhus Horna BK 2      
04070725 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 7 P13 A-Slutspel 1/4 Final Eslövs BK 1 1 - 0 Furulunds IK 1      
04070812 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 2 IFK Hässleholm 1 3 - 1 Svenstorps IF      
04070126 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 1 P13 B-Slutspel Semifinal Vankiva IF 3 - 2 GOF IF      
04071321 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Kristianstad FC 4      
04071421 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 3 Färdig Åhus Horna BK 4      
04070426 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 4 P13 B-Slutspel Semifinal Furulunds IK 2 0 - 3 Eslövs BK 2      
04070626 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 6 P13 C-Slutspel Semifinal Viby IF 8 - 7 Vinnö IF      
04070726 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 7 P13 C-Slutspel Semifinal Skällinge BK 2 1 - 0 IFK Ystad FK      
04070813 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 2 Hässleholms IF 2 1 - 0 Huddinge IF      
04070127 on 04/07 18:15 on 04/07 Bana 1 F13 B-Slutspel Final Svenstorps IF 3 - 0 Fjälkinge IF      
04071322 on 04/07 18:15 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Harlösa IF 2 Färdig Lövestads IF 1      
04071422 on 04/07 18:15 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig Maglasäte IF      
04070427 on 04/07 18:15 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 2 Löberöds IF 1 - 3 Åhus Horna BK 1      
04070727 on 04/07 18:15 on 04/07 Bana 7 P15 Grp 1 IFK Osby 0 - 4 Åhus Horna BK 2      
04070128 on 04/07 18:30 on 04/07 Bana 1 F13 A-Slutspel Final FK Karlskrona 1 - 0 Åhus IF      
04071323 on 04/07 18:30 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Tollarps IF 2      
04071423 on 04/07 18:30 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Kristianstad FC 1      
04070428 on 04/07 18:30 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 1 Hässleholms IF 1 0 - 1 Eslövs BK      
04070628 on 04/07 18:30 on 04/07 Bana 6 P15 Grp 1 Tollarps IF 3 - 1 Fjälkinge IF      
04070129 on 04/07 18:45 on 04/07 Bana 1 P13 A-Slutspel Semifinal Åhus Horna BK 1 3 - 2 Gärsnäs AIS      
04071324 on 04/07 18:45 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Harlösa IF 1      
04071424 on 04/07 18:45 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Åhus Horna BK 3      
04070429 on 04/07 18:45 on 04/07 Bana 4 P13 A-Slutspel Semifinal Åhus Horna BK 2 3 - 2 Eslövs BK 1      
04070629 on 04/07 18:45 on 04/07 Bana 6 F15 Grp 1 Stehags AIF 1 - 2 IFK Osby 1      
04070729 on 04/07 18:45 on 04/07 Bana 7 F15 Grp 1 IFK Osby 2 1 - 3 FC Hessleholm      
04070130 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 1 P13 C-Slutspel Final Viby IF 1 - 3 Skällinge BK 2      
04071325 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Åhus Horna BK 2      
04071425 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Listerby IK      
04070430 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 4 F15 Grp 1 Reymersholms IK 1 3 - 2 IFK Fjärås      
04070630 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 6 P15 Grp 2 Svenstorps IF 6 - 2 Trollenäs IF      
04070730 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 7 P15 Grp 2 Asarums IF FK 2 - 1 Huddinge IF      
04070131 on 04/07 19:15 on 04/07 Bana 1 P13 B-Slutspel Final Vankiva IF 2 - 0 Eslövs BK 2      
04070431 on 04/07 19:15 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 2 IFK Hässleholm 1 1 - 3 Åhus Horna BK 1      
04070631 on 04/07 19:15 on 04/07 Bana 6 P15 Grp 2 Hässleholms IF 2 3 - 2 Löberöds IF      
04070132 on 04/07 19:30 on 04/07 Bana 1 P13 A-Slutspel Final Åhus Horna BK 1 2 - 3 Åhus Horna BK 2      
04070432 on 04/07 19:30 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 1 IFK Hässleholm 2 0 - 1 Eslövs BK      
04070632 on 04/07 19:30 on 04/07 Bana 6 P15 Grp 1 IFK Osby 0 - 1 Fjälkinge IF      
04070732 on 04/07 19:30 on 04/07 Bana 7 P15 Grp 1 Hässleholms IF 1 2 - 0 Tollarps IF