Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.



Lördag 30/6 (Dag 1)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
30060200 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 6 Snett Inåt Bakåt 0 - 4 Ovesholm with friends    
30060300 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 5 Skåneidrotten 1 - 1 Träbenen    
30060400 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 5 Flames BK 2 - 3 Böglarehults IF    
30060600 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 4 Sten i skon 0 - 2 Olympique Qatar EMF    
30060700 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Bana 7 HM Grp 4 Förstaklass 3 - 1 Mek och Släng    
30060800 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Bana 8 HM Grp 3 All stars 2 - 0 Mormors Lejon    
30060101 lö 30/06 11:15 lö 30/06 Bana 1 HM Grp 3 IBK Sticket 3 - 3 Meat is murder FC    
30060201 lö 30/06 11:15 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 2 046 CREW 1 - 3 Loftahammars IF    
30060301 lö 30/06 11:15 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 2 Pmb Vinslöv 1 - 1 FC Preem    
30060401 lö 30/06 11:15 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 1 Buktens Tunga Grabbar 3 - 1 BK Solstråle    
30060601 lö 30/06 11:15 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 1 Hökarängen 2 - 0 Vattenpojkarna    
30060701 lö 30/06 11:15 lö 30/06 Bana 7 DM Grp 2 Göingeflickorna 2 - 0 Vi anmälde oss på fyllan    
30060801 lö 30/06 11:15 lö 30/06 Bana 8 DM Grp 2 Fc Brudar 1 - 2 Annikas team    
30060202 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 2 DM Grp 1 Lämmeltåget 2 - 2 Bolltrollarna    
30060302 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Bjärnums GoIF    
30060402 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Gärsnäs AIS    
30060602 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig FC Hessleholm 2    
30060702 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig FC Hessleholm lila    
30060103 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 1 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig IFK Osby 1    
30060203 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060303 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig IFK Osby 2    
30060403 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Åhus Horna BK 3    
30060603 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Veberöds AIF 1    
30060703 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Hässleholms IF 3    
30060803 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Hässleholms IF 1    
30060204 lö 30/06 12:00 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 6 Ovesholm with friends 1 - 0 Arvids Vänner    
30060304 lö 30/06 12:00 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 5 Träbenen 1 - 0 Flames BK    
30060404 lö 30/06 12:00 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 5 Böglarehults IF 2 - 1 Locals Only    
30060604 lö 30/06 12:00 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 4 Olympique Qatar EMF 3 - 1 Förstaklass    
30060704 lö 30/06 12:00 lö 30/06 Bana 7 HM Grp 4 Mek och Släng 1 - 2 Ölensvänner Vol.2    
30060804 lö 30/06 12:00 lö 30/06 Bana 8 HM Grp 3 Mormors Lejon 2 - 3 IBK Sticket    
30060105 lö 30/06 12:15 lö 30/06 Bana 1 HM Grp 3 Meat is murder FC 5 - 3 Jelzin United    
30060205 lö 30/06 12:15 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 2 Loftahammars IF 4 - 0 Pmb Vinslöv    
30060305 lö 30/06 12:15 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 2 FC Preem 1 - 0 Eldorado    
30060405 lö 30/06 12:15 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 1 BK Solstråle 1 - 5 Hökarängen    
30060605 lö 30/06 12:15 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 1 Vattenpojkarna 0 - 2 Armynia    
30060705 lö 30/06 12:15 lö 30/06 Bana 7 DM Grp 2 Vi anmälde oss på fyllan 2 - 0 Fc Brudar    
30060805 lö 30/06 12:15 lö 30/06 Bana 8 DM Grp 2 Annikas team 3 - 0 W Tesans Lirare    
30060206 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 2 DM Grp 1 Bolltrollarna 2 - 0 Hällsviks Hjältar    
30060306 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Åhus Horna BK 2    
30060406 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Ekerö IK    
30060606 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Hässleholms IF 2    
30060706 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig IF Brommapojkarna    
30060307 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Viby IF    
30060407 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Räppe GOIF    
30060607 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
30060707 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig IFK Osby 2    
30060807 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Dalby GIF 1    
30060208 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 6 Arvids Vänner 2 - 0 Hjältar som Tältar    
30060308 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 5 Böglarehults IF 2 - 1 Träbenen    
30060408 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 5 Locals Only 4 - 2 Skåneidrotten    
30060608 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 4 Mek och Släng 0 - 2 Olympique Qatar EMF    
30060708 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Bana 7 HM Grp 4 Ölensvänner Vol.2 3 - 0 Sten i skon    
30060808 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Bana 8 HM Grp 3 Meat is murder FC 3 - 1 Mormors Lejon    
30060109 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Bana 1 DM Grp 2 Annikas team 7 - 0 Vi anmälde oss på fyllan    
30060209 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Bana 2 DM Grp 2 Tesans Lirare 0 - 3 W Göingeflickorna    
30060309 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 3 Jelzin United 3 - 0 All stars    
30060409 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 2 FC Preem 0 - 1 Loftahammars IF    
30060609 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 2 Eldorado 8 - 0 046 CREW    
30060709 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Bana 7 HM Grp 1 Vattenpojkarna 1 - 1 BK Solstråle    
30060809 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Bana 8 HM Grp 1 Armynia 3 - 2 Buktens Tunga Grabbar    
30060210 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 2 DM Grp 1 Hällsviks Hjältar 0 - 0 Incredibirds    
30060410 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig FC Hessleholm 1    
30060610 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig IFK Osby 1    
30060710 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060810 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Dalby GIF 2    
30060211 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Gärsnäs AIS    
30060311 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Veberöds AIF 1    
30060411 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Eslövs BK    
30060611 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig FC Bellevue    
30060711 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Urshults IF    
30060811 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Örby IS 2    
30060112 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Bana 1 HM Grp 6 Ovesholm with friends 0 - 1 Hjältar som Tältar    
30060212 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 6 Arvids Vänner 5 - 1 Snett Inåt Bakåt    
30060312 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 5 Böglarehults IF 5 - 0 Skåneidrotten    
30060412 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 5 Locals Only 2 - 2 Flames BK    
30060612 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 4 Mek och Släng 0 - 2 Sten i skon    
30060712 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Bana 7 HM Grp 4 Ölensvänner Vol.2 3 - 0 Förstaklass    
30060812 lö 30/06 14:00 lö 30/06 Bana 8 HM Grp 3 Meat is murder FC 1 - 0 All stars    
30060113 lö 30/06 14:15 lö 30/06 Bana 1 HM Grp 3 Jelzin United 2 - 2 IBK Sticket    
30060213 lö 30/06 14:15 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 2 FC Preem 0 - 0 046 CREW    
30060313 lö 30/06 14:15 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 2 Eldorado 2 - 0 Pmb Vinslöv    
30060413 lö 30/06 14:15 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 1 Vattenpojkarna 0 - 3 Buktens Tunga Grabbar    
30060613 lö 30/06 14:15 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 1 Armynia 2 - 2 Hökarängen    
30060713 lö 30/06 14:15 lö 30/06 Bana 7 DM Grp 2 Göingeflickorna 0 - 0 Annikas team    
30060813 lö 30/06 14:15 lö 30/06 Bana 8 DM Grp 2 Tesans Lirare 0 - 3 W Fc Brudar    
30060114 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 1 DM Grp 1 Incredibirds 0 - 7 Bolltrollarna    
30060214 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 2 DM Grp 1 Hällsviks Hjältar 0 - 2 Lämmeltåget    
30060314 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Örby IS 1    
30060414 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060814 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Viby IF Färdig Hässleholms IF 2    
30060115 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 1 P12 Grp 1 Räppe GOIF Färdig Veberöds AIF 2    
30060215 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig IFK Osby 2    
30060315 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 2    
30060415 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Gärsnäs AIS    
30060615 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Åhus IF 1    
30060815 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Dalby GIF 1    
30060116 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Bana 1 HM Grp 6 Hjältar som Tältar 5 - 1 Snett Inåt Bakåt    
30060316 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 5 Skåneidrotten 0 - 4 Flames BK    
30060416 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 5 Träbenen 1 - 1 Locals Only    
30060616 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 4 Sten i skon 3 - 4 Förstaklass    
30060716 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Bana 7 HM Grp 4 Olympique Qatar EMF 2 - 2 Ölensvänner Vol.2    
30060816 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Bana 8 HM Grp 3 All stars 4 - 2 IBK Sticket    
30060117 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 1 HM Grp 3 Mormors Lejon 1 - 2 Jelzin United    
30060217 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 2 HM Grp 2 046 CREW 1 - 2 Pmb Vinslöv    
30060317 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 3 HM Grp 2 Loftahammars IF 0 - 1 Eldorado    
30060417 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 4 HM Grp 1 Buktens Tunga Grabbar 5 - 0 Hökarängen    
30060617 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 6 HM Grp 1 BK Solstråle 0 - 6 Armynia    
30060717 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060817 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig FC Hessleholm lila    
30060118 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 1 DM Grp 2 Fc Brudar 0 - 3 Göingeflickorna    
30060218 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 2 DM Grp 2 Vi anmälde oss på fyllan 3 - 0 W Tesans Lirare    
30060318 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 3 DM Grp 1 Lämmeltåget 2 - 0 Incredibirds    
30060618 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Listerby IK    
30060718 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Kristianstad FC 1    
30060818 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Urshults IF    
30060119 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 1 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Åhus Horna BK 2    
30060219 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Åhus Horna BK 3    
30060319 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Örby IS 2    
30060819 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Veberöds AIF 2    
30060120 lö 30/06 16:30 lö 30/06 Bana 1 HM A-Slutspel 1/8 Final Armynia 4 - 3 Förstaklass    
30060220 lö 30/06 16:30 lö 30/06 Bana 2 HM B-Slutspel 1/8 Final Snett Inåt Bakåt 3 - 0 W BK Solstråle    
30060320 lö 30/06 16:30 lö 30/06 Bana 3 HM B-Slutspel 1/8 Final Pmb Vinslöv 2 - 3 Skåneidrotten    
30060420 lö 30/06 16:30 lö 30/06 Bana 4 HM B-Slutspel 1/8 Final IBK Sticket 5 - 0 Mek och Släng    
30060620 lö 30/06 16:30 lö 30/06 Bana 6 HM B-Slutspel 1/8 Final Flames BK 0 - 3 W 046 CREW    
30060820 lö 30/06 16:30 lö 30/06 Bana 8 HM B-Slutspel 1/8 Final Sten i skon 0 - 5 Mormors Lejon    
30060121 lö 30/06 16:45 lö 30/06 Bana 1 HM A-Slutspel 1/8 Final Loftahammars IF 0 - 2 Jelzin United    
30060221 lö 30/06 16:45 lö 30/06 Bana 2 HM A-Slutspel 1/8 Final Ölensvänner Vol.2 4 - 3 Hjältar som Tältar    
30060321 lö 30/06 16:45 lö 30/06 Bana 3 HM A-Slutspel 1/8 Final Böglarehults IF 2 - 0 Ovesholm with friends    
30060421 lö 30/06 16:45 lö 30/06 Bana 4 HM A-Slutspel 1/8 Final Eldorado 2 - 0 All stars    
30060621 lö 30/06 16:45 lö 30/06 Bana 6 HM A-Slutspel 1/8 Final Buktens Tunga Grabbar 2 - 1 Olympique Qatar EMF    
30060721 lö 30/06 16:45 lö 30/06 Bana 7 HM A-Slutspel 1/8 Final Meat is murder FC 3 - 5 Hökarängen    
30060821 lö 30/06 16:45 lö 30/06 Bana 8 HM A-Slutspel 1/8 Final Arvids Vänner 2 - 3 Locals Only    
30060122 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 1 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Åhus Horna BK 1    
30060222 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Viby IF    
30060322 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Räppe GOIF    
30060422 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig IFK Osby 2    
30060722 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
30060822 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Dalby GIF 1    
30060123 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 1 DM A-Slutspel 1/4 Final Göingeflickorna 1 - 0 Hällsviks Hjältar    
30060223 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 2 DM A-Slutspel 1/4 Final Lämmeltåget 2 - 0 Vi anmälde oss på fyllan    
30060323 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Dalby GIF 2    
30060423 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig IFK Osby 1    
30060623 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 1 Färdig FC Hessleholm 1    
30060723 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Åhus IF 2    
30060124 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 1 DM B-Slutspel Final Incredibirds 3 - 0 Fc Brudar    
30060324 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Gärsnäs AIS    
30060424 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Kristianstad FC 1    
30060624 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Listerby IK    
30060724 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Urshults IF    
30060824 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Yngsjö IF    
30060125 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 1 HM B-Slutspel 1/4 Final Träbenen 5 - 0 Snett Inåt Bakåt    
30060224 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 2 HM B-Slutspel 1/4 Final Skåneidrotten 3 - 2 IBK Sticket    
30060325 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 3 HM B-Slutspel 1/4 Final FC Preem 0 - 3 W 046 CREW    
30060425 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 4 HM B-Slutspel 1/4 Final Vattenpojkarna 2 - 1 Mormors Lejon    
30060625 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Örby IS 1    
30060725 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060126 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 1 HM A-Slutspel 1/4 Final Armynia 0 - 2 Jelzin United    
30060225 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 2 HM A-Slutspel 1/4 Final Ölensvänner Vol.2 0 - 1 Böglarehults IF    
30060326 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 3 HM A-Slutspel 1/4 Final Eldorado 1 - 0 Buktens Tunga Grabbar    
30060426 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 4 HM A-Slutspel 1/4 Final Hökarängen 0 - 1 Locals Only    
30060626 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Viby IF    
30060726 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
30060127 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 1 DM A-Slutspel Semifinal Bolltrollarna 2 - 0 Göingeflickorna    
30060226 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Räppe GOIF    
30060427 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Veberöds AIF 2    
30060627 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig IFK Osby 1    
30060727 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Åhus IF 2    
30060128 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 1 DM A-Slutspel Semifinal Annikas team 2 - 1 Lämmeltåget    
30060227 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig IFK Osby 2    
30060328 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 1    
30060428 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig FC Hessleholm 1    
30060628 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060129 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 1 HM B-Slutspel Semifinal Träbenen 2 - 1 Skåneidrotten    
30060228 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 2 HM B-Slutspel Semifinal 046 CREW 1 - 2 Vattenpojkarna    
30060429 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Eslövs BK    
30060629 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Löberöds IF    
30060729 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Hässleholms IF 1    
30060130 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 1 HM A-Slutspel Semifinal Jelzin United 0 - 1 Böglarehults IF    
30060229 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Kristianstad FC 2    
30060330 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Ekerö IK    
30060430 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig IF Brommapojkarna    
30060630 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060131 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 1 HM A-Slutspel Semifinal Eldorado 3 - 0 Locals Only    
30060230 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Veberöds AIF 2    
30060431 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Viby IF    
30060631 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Räppe GOIF    
30060731 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig IFK Osby 1    
30060231 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Dalby GIF 1    
30060332 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus IF 1    
30060432 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig FC Hessleholm 1    
30060632 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig Dalby GIF 2    
30060133 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 1 DM A-Slutspel Final Bolltrollarna 0 - 1 Annikas team    
30060232 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060333 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Kiviks AIF    
30060433 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Veberöds AIF 1    
30060633 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Hässleholms IF 3    
30060732 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Örby IS 1    
30060134 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 1 HM B-Slutspel Final Träbenen 5 - 0 Vattenpojkarna    
30060233 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Örby IS 2    
30060334 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig FC Bellevue    
30060434 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Yngsjö IF    
30060634 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Urshults IF    
30060733 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Åhus Horna BK 3    
30060135 lö 30/06 20:15 lö 30/06 Bana 1 HM A-Slutspel Final Böglarehults IF 1 - 0 Eldorado    
30060234 lö 30/06 20:15 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060635 lö 30/06 20:15 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Veberöds AIF 2 Färdig Viby IF    
30060734 lö 30/06 20:15 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Räppe GOIF