Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Bana

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30060600 lö 30/06 11:00 lö 30/06 HM Grp 4 Sten i skon 0 - 2 Olympique Qatar EMF      
30060601 lö 30/06 11:15 lö 30/06 HM Grp 1 Hökarängen 2 - 0 Vattenpojkarna      
30060602 lö 30/06 11:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig FC Hessleholm 2      
30060603 lö 30/06 11:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Veberöds AIF 1      
30060604 lö 30/06 12:00 lö 30/06 HM Grp 4 Olympique Qatar EMF 3 - 1 Förstaklass      
30060605 lö 30/06 12:15 lö 30/06 HM Grp 1 Vattenpojkarna 0 - 2 Armynia      
30060606 lö 30/06 12:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Hässleholms IF 2      
30060607 lö 30/06 12:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 2      
30060608 lö 30/06 13:00 lö 30/06 HM Grp 4 Mek och Släng 0 - 2 Olympique Qatar EMF      
30060609 lö 30/06 13:15 lö 30/06 HM Grp 2 Eldorado 8 - 0 046 CREW      
30060610 lö 30/06 13:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig IFK Osby 1      
30060611 lö 30/06 13:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig FC Bellevue      
30060612 lö 30/06 14:00 lö 30/06 HM Grp 4 Mek och Släng 0 - 2 Sten i skon      
30060613 lö 30/06 14:15 lö 30/06 HM Grp 1 Armynia 2 - 2 Hökarängen      
30060615 lö 30/06 14:45 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Åhus IF 1      
30060616 lö 30/06 15:00 lö 30/06 HM Grp 4 Sten i skon 3 - 4 Förstaklass      
30060617 lö 30/06 15:15 lö 30/06 HM Grp 1 BK Solstråle 0 - 6 Armynia      
30060618 lö 30/06 15:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Listerby IK      
30060620 lö 30/06 16:30 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Flames BK 0 - 3 W 046 CREW      
30060621 lö 30/06 16:45 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Buktens Tunga Grabbar 2 - 1 Olympique Qatar EMF      
30060623 lö 30/06 17:15 lö 30/06 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 1 Färdig FC Hessleholm 1      
30060624 lö 30/06 17:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Listerby IK      
30060625 lö 30/06 17:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Örby IS 1      
30060626 lö 30/06 18:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Viby IF      
30060627 lö 30/06 18:15 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig IFK Osby 1      
30060628 lö 30/06 18:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Strövelstorps GoIF 1      
30060629 lö 30/06 18:45 lö 30/06 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Löberöds IF      
30060630 lö 30/06 19:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Åhus Horna BK 1      
30060631 lö 30/06 19:15 lö 30/06 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Räppe GOIF      
30060632 lö 30/06 19:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig Dalby GIF 2      
30060633 lö 30/06 19:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Hässleholms IF 3      
30060634 lö 30/06 20:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Urshults IF      
30060635 lö 30/06 20:15 lö 30/06 P12 Grp 1 Veberöds AIF 2 Färdig Viby IF